Müşteri Hizmetleri

Evidea Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Evidea Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Evidea Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Evidea Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Evidea Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Evidea çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Evidea müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına ulaşabilirsiniz.

Evidea, 2008 senesinde kurulmuş Türkiye’nin en büyük mobilya, ev dekorasyon ve ev araç gereçleri e-ticaret sitesidir. Yerli firmalarla yapmış olduğu ortaklık aracılığıyla binlerce ürün yelpazesiyle üyelerine hizmet vermektedir.

Evidea’nın genel satış politikası müşteri tatminiyetine dayanmaktadır. Kullanımı en kolay ve ergonomik, şık ürünleri en uygun fiyat güvencesiyle müşterileriyle buluşturmaktadır. Evidea’da bulunan genel ürün kategorileri şöyledir; Ev Dekorasyon, Mobilya, Elektrikli Ev Aletleri, Banyo, Mutfak, Aydınlatma, Ev Tekstili, Yapı Market – Bahçe.

Yalın, basit ve kuvvetli bir organizasyon yapısı amacı olan bir firma konumundadır. Eğitim, öğretim, takım ruhunun önemine inanan bir firmadır. Durum böyle olunca haliyle bu nitelikteki insanlardan oluşan kadrosuyla içeriden insan yetiştirmenin önemini benimsemiş olup gücünü bu yönden de geliştirerek en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktadır.

Evidea Müşteri Hizmetleri Numarası

2019 senesinde gerçekleşen yeni ortaklık yapısı ardından altyapısal çalışmalarını hızlandırarak gelişimine devam etmiştir. 2025 yılı sonuna kadar 110 mağaza açmayı amacı olan firma gelişimine devam ederken müşteri hizmetlerine de önem vermektedir. Çoğunluğu alışveriş merkezlerinde bulunacak 1.750 metre kare büyüklüğündeki mağazalarında müşterilerini en iyi biçimde ağırlamayı planyan firma bi hayli beğeni toplamkatadır.

Keyifli ve ferah mağazalarında tüketicilerin dekoratif fikirler bulup ilham alabileceği bir ev alışverişi deneyimi yaşamaları hedefi ile başlanan bu yolculuk hızla gelişmiş olup her geçen gün gelişimine yeniliklerle devam etmektedir. Müşteri ağını geliştiren Evide müşteri hizmetleri numarası üzerinden bilgi alabilirsiniz.

Evidea’nın 0850’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezine hafta içi saat 09.00 ile 18.30 içinde varabilirsiniz. Çağrı merkezi aracılığıyla Evidea kullanıcı hesabıniz ile ilgili bilgi alabilir, vermiş olduğunuz siparişlerin durumu ile ilgili bilgi alabilir, sipariş iptalinde bulunabilir, iade ve değişim ile ilgili bilgi alabilir, ödeme ve yaşadığınız sıkıntılar ile ilgili bilgi alabilir, satın almış olduğunuz üründe yaşadığınız sıkıntıları bildirebilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi basit bir şekilde bildirebilirsiniz.

Evidea Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0850 532 22 22

Arama Kelimeleri: evidea iletişim bilgileri, evidea telefon no, evidea irtibat tel, evidea canlı destek, evidea müşteri temsilcisi, evidea şikayet hattı, evidea çağrı merkezi numarası, evidea müşteri hizmetleri numarası, evidea telefon numarası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu