Başvurular

Evde Hediyelik Sabun Paketleme İşi Nasıl Yapılır? 2021

Evde Hediyelik Sabun Paketleme İşi Nasıl Yapılır? 2021, kamu ve özel başvuru bölümümüzde Evde Hediyelik Sabun Paketleme İşi Nasıl Yapılır? 2021 nasıl yapılır bilgi verelim istedik. Evde Hediyelik Sabun Paketleme İşi Nasıl Yapılır? 2021 ile alakalı bilgiler yazımızın içinde.. 

Evde Hediyelik Sabun Paketleme İşi Nasıl Yapılır? 2021

Evde Sabun Paketleme işi şimdilerde bi hayli popüler işler içinde bulunmaktadır. Boş zamanlarını değerlendirmek isteyenlerin yada işini pandemi bundan dolayı kaybetmiş, öte yandan da ek iş yada yapacak bir işe gereksinimi olanları yakında zamandan ilgilendirdiğini düşündüğümüz bir sektör. Kimileri için boş vaktini kazanç olarak değerlendirme, kimileri içinse gelir kapısı olabilecek bir iş olduğu söylenebilmektedir. Çeşit çeşit renk ve muhteşem albenili kokularıyla her kesin ilgisini çeken ve beğeni kazanan sabunlar ile evinizin ortamında rahatlıkla gelir edebilmeniz olabilecek. Sadece ev hanımlarına yönelik değil, çalıştığı işten arta kalan vakti olanlarda bu zamanlarını kazanca dönüştürebilirler. Ayrıca sabun paketleme işini dışarıya yaptırmakta firmaların ciddi anlamda tasarruf etmelerini sağladığı için onlar içinde karlı bir iş olmaktadır.

Evde Hediyelik Sabunları Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Elbette biraz el becerisi biraz boş vakit ve beğenerek yapabileceğiniz bi hayli renkli, mis kokulu bir iştir. Getiriside ayıracağınız vakitle orantılı olarak değişebilmektedir. İşinizi seri ve nizami bir biçimde teslim etme zamanını aşmadan söz verdiğiniz ve ya şirketin sizden istediği tarihlerde teslim edebilmeniz mühimdir. Düzenli bir çalışma sitiliyle düzenli bir gelir elde etmeni olabilecekdür. Sabun paketleme işi için ihtiyaç duyulan malzemeler firma aracılığıyla size teslim edilir. İşi bittiğinde firma ücreti nakit olarak elden öder. Burda önemli olan yapabileceğiniz kadar adet iş almak, işi zamanında teslim ederek, sabunlara ve ambalajlara zarar vermemektir.

Rengarenk sabunları alıp, renkli tül bezin içerisine koyarak renkli kurdele iplerle bağlamanız gerekiyor. Kurdele ipine ufak not kağıtları da eklenerek bağlanan modellerde mevcuttur. Elbette intizamlı ve sağlam bağlanarak yapılmış paketleme işi yapabilirseniz firmalar aracılığıyla tercih edilen eleman olmanız gayet olabilecekdür.

Evde Sabun Paketleme İşi İçin Nasıl Başvuru Yapılır?

Evde Sabun Paketleme İşi yaparak ayda 2600 tl net kazanç elde etmeniz olabilecekdür. Daha fazla zaman ayırarak çalışabilirseniz haftada 700 tl gelir elde etmek edebilirsiniz. Hatta bu biçimde işe başlayıp ekip kurarak işi ilerletebilmenizde olabilecek. Üstelik sabun paketleme işi sürekli olarakliği olan bir iştir. Sizde sabun paketleme işi yapmak isteğe göre sosyal platform üzerinden, internet üzerinden yada çevrenizde bu işi yapan bireylerle irtibata geçebilirsiniz. Peki evde iş veren firmalara başvuruyu nasıl gerçekleştireceğiz. Sizde sabun paketleme ile alakalı iş ilanı arıyorsanız biraz internetten araştırma yapabilir, paketleme işi veren firmaların iletişim kanallarıyla bağlantı sağlayabilirsiniz. Çevrenizde yada yakınlarınızda sabun fabrikası varsa iş alabilmeniz çok daha kolaylaşacaktır. Yada sabun fabrikası ile iletişime geçerek sabun paketleme  işiyle evinizden gelir  kazanabilirsiniz.

Evde Sabun Paketleme Başvurusu İŞKUR’dan Yapılır mı?

İşkur üzerinden de sabun paketleme işi için başvuruda bulunulabilmektedir. Sırasıyla gidecek olursak, işkur’a gidrek ek iş yapmak istediğinizi bildirmeniz gerekmektedir. İŞKUR sizin bu işi yapabilmeniz için ilk kez paketleme işi başvurusu formu doldurmanızı istiyor. Bu iş başvuru formunu doldurmak zorunludur. Formda sizinle alakalı iletişim bilgileri ve tecrübelerinizle alakalı vs. bilgiler yer alıyor. Formu eksiksiz ve doğru bir biçimde doldurduğunuzdan emin olmalısınız.  Siz bu işlemi yaptıktan sonra artık sisteme dahil olmuş olduğunuzdan her türlü güncel paketleme iş bildirimleri size sms yoluyla iletilecektir. Daha sonra yapmanız gerekense siparişi kabul etmenizdir. İş bitimindeyse işin ücreti İŞKUR aracılığı ile sizin banka hesabınıza yatırılacaktır. Bu yolla bulduğunuz işlerle teslimat sonrasında paranızı güvenli alır, dolandırıcılara mahal vermemiş olursunuz. Malum bu konu önemle üstünde durulması gereken bir durum.

      Ek Gelir İş Fİkirleri     

Kartal Devlet Hastanesi İş Başvurusu

           İstanbul Göztepe Şehir Hastanesi İş Başvurusu           

     Sakarya Devlet Hastanesi iş ilanlarına TIKLAYIN! 

           Bursa’da Evlere Ek İş Veren Firmalar          

         İstanbul’da Evlere Ek İş Veren Firmalar       

           Adana’da Evlere Ek İş Veren Firmalar         

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu