Başvurular

Evde Çağrı Merkezi Kurmak En Karlı ve Kazançlı İş Fikirleri

Evde Çağrı Merkezi Kurmak En Karlı ve Kazançlı İş Fikirleri, kamu ve özel başvuru bölümümüzde Evde Çağrı Merkezi Kurmak En Karlı ve Kazançlı İş Fikirleri nasıl yapılır bilgi verelim istedik. Evde Çağrı Merkezi Kurmak En Karlı ve Kazançlı İş Fikirleri ile alakalı bilgiler yazımızın içinde.. 

Evde Çağrı Merkezi Kurmak En Karlı ve Kazançlı İş Fikirleri

Evde Çağrı Merkezi Kurarak Para Kazanma Yolları

Pandemi süreciyle evde çalışmanın bi hayli popüler olduğu şimdilerde evde oturduğu yerden para kazanmak isteyenler, işe gidemeyenler yada home office çalışmayı benimseyerek hareket etmek isteyenler  için kendi evinde çağrı merkezi kurmak bi hayli cazip bir iş düşüncesidir. Bu kariyer fikirleri sıralamasına giren evde çağrı merkezi kurma işinin, en güzel tarafı sizi yoracak bir sermaye gerektirmeyen sermayesiz işler içinde yer alır.Evde iş yaparak para kazanmak düşüncesini araştıranlar için çağrı merkezinde çalışmak iş fırsatları içinde ilk akla gelenlerdendir. Günümüz dünyasında insanlar dışarıda iş aramak yerine evde iş arıyorlar.

Home Office çağrı merkezi ne demek?

Home office, freelance farklı adıyla evden çalışma pandemi süreci ve teknoloji gelişmesiyle birden fazla birinin gündemi halini aldı. Çağrı merkezleri de bu ihtiyaçlara uyum sağlayabilmek için evden çağrı merkezi çalışanları ile işgücünü güncellemiş olmaktadır. Çağrı merkezi projeleri içinde bulunmaktadır.
Öğretmenlerin Yapabileceği Ek İş Fikirleri

Evde Çağrı Merkezi Nasıl Kurulur

Evde çalışmanın kolaylığını bilen ve dışarıda çalışarak kaybedilen para ve zamanın kendi cebinde kalmasını isteyen herkes evde yapılacak iş fikirleri aramaktadır. Home officeçalışan bireylerin sayısı bi hayli fazla ve her geçen gün artmaya sürdürmekte. evde çağrı merkezi nasıl açılır? 

 1. Evinizde sessiz bir ortam hazırlayın ve çağrı merkezi ofis mobilyaları ile çalışma odası şeklinde tasarlayın. Kendi eviniz kendi odanız istediniz tarzda dekorasyon uygulayabilirsiniz. Burda patron sizsiniz. Ofis işleri için uygun olacak biçimde düzenlemeniz faydalı olacaktır. Müşterileriniz ziyaret etmek istediğinde ortamın uygun olması avantaj olacaktır.
 2. Sanal çağrı merkezi için gerekli olan bilgisayar, çoklu telefon hatları, kulaklık vs. gerekli tüm eşyaları hazırlayın.
 3. Kurulum için sanal çağrı merkezi yazılımı gerekmektedir. Sesi netleştirmesi için yazılım yüklemelisiniz. En temel çağrı merkezi bilgisayar programları yazılımları gereklidir. Çağrı merkezi crm programı gibi.
 4. Başlangıç olarak üç müşteriyle başlayabilirsiniz. Üç telefon hattı, farklı müşteriler için değişik telefon numaraları önerilmektedir. Her müşteri için, etiketlenmiş telefon şeklinde hazırlayın.
 5. Mutlaka bir iş planınız hazırda olsun. Hazırlanmış bir iş planı her işletme için geçerlidir. Çeşitli ve farklı şekillerde online ödeme, nakit, kredi kartı o kadar avantaj kazanırsınız . Ödeme kolaylığı sunabilirsiniz.
  Adana’da Evlere Ek İş Veren Güncel Firmalar

Çağrı Merkezi Çalışanlarının Evden Çalışmasının  Önemli Avantajları

 • Esnekliği Arttırmak
 • Maliyet Tasarrufu Sağlamak
 • Müşterilerinize 7/24 Destek Sağlayabilmek
 • Yetenek Havuzunuzu Genişletin
 • Şirketinizin Olanaklarını Arttırın
 • Çalışanlarınızı Motivasyonunu Artırın
 • Dünyadan Erişilebilir Olun

Evden çalışan hesap temsilcileri işinizi genişletmenize imkan sağlar. Çalışma değişiklikleri uygulayabilirsiniz. Yoğun iş zamanlarında temsilci artırabilir ve normal yoğunlukta çalışan sayısını azaltabilirsiniz.

Maliyet anlamında da avantajları mevcuttur. Telefonla pazarlama çağrı merkezi şirkete çok fazla zaman ve para tasarrufu kazandırmaktadır. Uzak çağrı merkezi çalışanları BT teçhizatı, bakım maliyetleri ve ofis maliyetlerin yönünden da tasarruf sağlanabilmektedir.

7/24 hizmet vermek bir avantajdır. Ev ofisi personeli her yerde ve farklı saat dilimlerinde çalışma olanağına sahiptir. Çağrı merkezi çalışanlarının evden çalışma sürelerini yönetebilirsiniz.

Evde Çağrı Merkezinde Hangi Hizmetler Verilir?

Çağrı merkezi işletmesi, hizmet veren sektörlerdeki kıymetli işlerden biridir.
Finans merkezinde çalışan çağrı merkezi personeli, müşterilerin finansal ürünleri ve banka politikalarıyla alakalı soruları yanıtlamalarına katkıda bulunabilmektedir.

Sağlık merkezleri ekibinde bulunan, çağrı merkezi personeli, sigorta başvuru sürecine yardımcı  ve hastaları konuyla alakalı geniş bir şekilde bilgi sahibi olmanızıtedir.

Satış şirketinde çalışan çağrı merkezi personel, satılan ürünle alakalı çağrıları yanıtlayarak, şikayetleri değerlendirir, ödeme konularıyla alakalı bilgilendirir.

Evde Çağrı Merkezi Ne Kadar Kazandırır

Çağrı merkezini evden çalışmaya çağıran bireylerin maaş, maaş + sigorta primi yahut yalnızca sigorta primi ödemeleri gerekmektedir. Sabit bir maaş yöntemi, işverenin vardiya sistemine bağlı kalabilir ve asgari maaş alabilirsiniz.

İletişiminiz üst düzeyde ve  güven telkin ederek ikna kabiliyeti sunabiliyorsanız, premium yani üst derceden fiyatlandırma ile gelir elde edebilirsiniz. Elde edilen gelir personelin performansına göre değişiklik gösterebilir. Toplam yapılan telefon görüşmesinin yarısı satışa çevirilirse bu satışdan komisyon elde edilebilir, geliriniz artırabilirsiniz.

Evde Çağrı Merkezi İçin Neler Gerekir?

Evde çağrı merkezi bazı şartlardan en önemlisi ilk kez evde uygun bir ortam sağlayabilmenizdir. İnternet alt yapısı size fiber bi hayli hızlı internet sağlayabilmelidir. Bilgisayar ve telefon hattı, telefon ve telefon görüşmeleri için kullanılacak bir mikrofonlu kulaklık.

Hizmet Alacak Kişileri Nereden Bulurum

Çağrı merkezi hizmeti alacak bireyleri bulma yorucu ve zaman isteyen süreçtir. Bu etapta önceliğiniz kâr, para kazanma değil, marka yahut ürünü tanıtmaktır. İnternet tercih ederek insanlara kendinizi tanıtmaktır. Önceliğiniz tanıtım olmalıdır. Daha sonra ilişki yönetimi gereklidir, hizmetinizin faydalı yahut avantajlı olduğunu tanıtımlarınıza ekleyebilirsiniz.

İtalyanca Tercüman İş İlanları

Ankara’da Evlere Ek iş Veren Firmalar

İzmir’de Evlere Ek İş Veren Firmalar

İstanbul’da Evlere Ek İş Veren Güncel Firmalar

Bursa’da Evlere Ek İş Veren Firmalar

En Çok Kazandıran Youtube İçerikleri

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu