Başvurular

EÜAŞ 2022 Yılı 10 Şehir Lise Mezun 23 Büro Memuru Teknisyen Alımı 2022

EÜAŞ 2021 Yılı 10 Şehir Lise Mezun 23 Büro Memuru Teknisyen Alımı 2022, iş başvuruları bölümünde EÜAŞ 2021 Yılı 10 Şehir Lise Mezun 23 Büro Memuru Teknisyen Alımı ile ilgili bilgi aktaracağız. EÜAŞ 2021 Yılı 10 Şehir Lise Mezun 23 Büro Memuru Teknisyen Alımı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

EÜAŞ 2021 Yılı 10 Şehir Lise Mezun 23 Büro Memuru Teknisyen Alımı

EÜAŞ 2021 yılı personel alım ilanı yayınlandı. Elektrik üretim Anonim şirketi olarak da anılan EÜAŞ Türkiye’nin 10 şehrindeki şubelerinde çalıştırılmak üzere lise mezun 23 büro memuru ve teknisyen ünvanlı personeller alacak.

Kurum aracılığıyla yapılan bilgilendirmede alınacak kamu işçileri kurum adı altında daimi olarak işçi statüsünde görev yapacaklar.

EÜAŞ 23 Kamu Personeli Alımı Hangi İllere Yapılacak

Daimi Büro Memuru Alımı

EÜAŞ büro memuru alımı sayıları iller göre şöyle yayınlandı.

Diyarbakır 1 kişi büro işçisi, Elazığ iline 1 kişi, Eskişehir iline 2 kişi, Karaman iline 2 kişi, Kırşehir iline 2 kişi, Samsun iline 3 kişi, Sivas İline 3 kişi toplam 13 büro işçisi alımı yapılacak.

Büro Memuru alımında adayların kadın ve erkek lise mezunu olmaları gerekmektedir.

euas-logo-tabela.jpg

Daimi Teknisyen Personel Alımı

Kurum bünyesine teknisyen olarak alınacak personel sayıları Elazığ iline 1 kişi, Eskişehir iline 1 kişi, Karaman iline 1 kişi, Kırşehir iline 1 kişi, Mersine 1 kişi, Osmaniye 1 kişi, Samsun 1 kişi, Sivas 1 kişi, Tekirdağ 1 kişi toplam 10 kişi teknisyen kamu işçi alımı yapılacak.

Teknisyen işçi alımında adayların endüstri meslek lisesi veya teknik liselerin Elektrik-Elektronik Teknolojisi, İnşaat Teknolojisi, Kimya Teknolojisi, Makine Teknolojisi, Metal Teknolojisi, Motorlu Araçlar Teknolojisi, Endüstriyel Otomasyon Teknolojileri, Metalurji Teknolojisi, Bilişim Teknolojisi veya Tesisat Teknolojisi ve iklimlendirme mezunları içinden mezun olması şartları bulunmakta.

Sürekli Kamu İşçi Alımı Özel Şartı

EÜAŞ sürekli olarak kamu işçi alımında özel şart olarak lise mezun büro memuru alımında personel seçimi engelli adaylar içinden yapılacak ve Lise mezun teknisyen işçi alımında personeller eski hükümlü ve terör mağdurları içinden seçilecek.

EÜAŞ 2021 Yılı Personel Alım Başvurusu

EÜAŞ 2021 yılı işçi alımı başvuruları 01 Kasım 2021 tarihinde İŞKUR üzerinden ilan edilecek ve başvurular ilan tarihinden bu yana 5 gün İŞKUR iş ilan numaraları ile İŞKUR internet sitesi üzerinden “iş arayan” girişi yapılarak yada alakalı İŞKUR hizmet birimlerinden yapılabilecek.

Bu sürekli olarak kamu işçi alımına başvuru için İŞKUR üzerinden yapılacak açıklamalar sitemiz üzerinden yayına girecektır.

EÜAŞ Teknisyen personel alım kılavuzu

EÜAŞ Büro Kamu İşçi alım kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu