Müşteri Hizmetleri

Etstur Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Etstur Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Etstur Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Etstur Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Etstur Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Etstur çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Etstur müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Etstur şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Etstur müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Etstur, 1991 senesinde Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş. bünyesinde kurulmuş seyahat, tatil acentesi ve tur operatörüdür. Türkiye’de kurulan ilk olarak acente-ulaşım-klavuzluk-konaklama hizmetlerini hepsini bir yapan kuruluştur. Etstur; uçak bileti, araç kiralama, tur paketleri, yurtiçi & yurtdışı detinasyonlar, tatil köyü ve şehir oteli rezervasyonu gibi hizmetleri üyelerine vermektedir.

Etstur’un ülke genelinde bulunan 48 şehirde toplam 150’den fazla acentesi bulunmaktadır. Bu acentelerin bunun yanında gelişmiş mobil uygulaması ve kullanıcı dostu web sitesiyle üyelerine kolaylık sağlamaktadır. Türkiye’de en fazla yolcu taşıyan 10 şirketten birisi Etstur’dur. Türkiye’de kurulan ilk online rezervasyon sitesi Etstur’a aittir ve erken rezervasyon kampanyasını Türkiye’de ilk Etstur başlatmıştır.

Etstur Çağrı Merkezi Numarası

Tatil yapmak ve değişik yerler görmek Etstur ile bi hayli basittir. İnsanların ihtiyacı olan tatil seçenekleri içinde karar vermek böylelikle bi hayli kolaylaşmaktadır. Gidilecek şehrin seçilmesi, ihtimallerin değerlendirilmesi, bütçeye göre tatil alternatiflerinin bireylere sunulması gibi rahatlıklar Etstur içinde bulunmaktadır. Uçak biletinizin alınması ve otelinizin rezerve edilmesi ile rahat ve kolay bir tatil uygulayabilirsiniz. Çağrı merkezlerimizi arayarak seçenekler ve hizmetlerimizle alakalı bilgi alabilirsiniz. Etstur çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

İsterseniz yurtiçi gezilerinizde, isteğe göre yurt dışı turlarınızda, gemi veya kültür turlarına katılmak istediğinizde çağrı hizmetlerimiz ve etstur.com internet adresimiz sizlere yol gösterecektır. Şirketimiz 1991 senesinde kurulmuştur. Kurulduğu yıldan şimdiye kadar bir çok tatil programlarında sizlere eşlik etmiştir. Turizm sektörüne bi hayli fayda sağlayacak bu rahatlıklar ile tatil planlarınızı yapmak bi hayli basittir.

Etstur Müşteri Hizmetleri Numarası

Etstur müşteri hizmetleri sizlerin her türlü sorusunda yanınızdadır. Turlar ve gezilerle alakalı bilgi almak, istek ve isteklerinizi bildirmek için 444 0 387 numaralı telefonumuzu 09.00- 22.00 saatleri içinde arayabilirsiniz. Yurtiçinde 1000 üzerinde tatil köyü, kasaba ve turistik yerlerdeki oteller ile bağlantı kurabilir, yurtdışında 100 fazla gezilecek yerlerle alakalı rezervasyon oluşturabilmeniz olabilecekdür. Ayrıca internet sayfamızı takip ederek son dakika oluşan avantajlı tatil paketlerimizden faydalanabilirsiniz. Öneri, istek ve şikayetlerinizi Etsturmüşteri hizmetleri numarasıüzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

İnternetten online olarak gerçekleştirilen tatil rezervasyonlarınızda bunun yanı sıra ulaşım biletlerinizi de alabilirsiniz. Otobüs, uçak biletleri, araç kiralama rent a car hizmetleri tarafımızca karşılanmakta ve sizlere tatil yapmanın avantajları da sunulmaktadır.

Etstur Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Etstur’un 150’den fazla acentesi bulunmaktadır. Buralara giderek tatil seçiminizi yapabileceğiniz gibi; internet sitemizi inceleyerek de gitmek istediğiniz yerlerin görsellerine bakabilirsiniz. Bizlerle yukarıdaki numaradan direk bağlantı kurmanız olabilecekdür. Bilgi almak, istek, dilek ve şikayet oluşturmak için müşteri hizmetlerimizdeki temsilciler sizlere faydalı olacaktır. Ayrıca 0 850 955 55 55 numaralı seyahat acentelerimizi de arayabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Etstur müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

Etstur Şikayet Hattı

Müşterilerimizin her türlü düşüncesi bizim için mühimdir. Kişiler seyahatlerde ve otel rezervasyonlarında karşı karşıya geldikları sıkıntıları bizlere bildirebilirler. Şikayetçi oldukları konuları belirtebilirler. Karşılaşılan bu kötü durumlar tarafımızca değerlendirilecek ve giderilecektir. Gitmek istediğiniz yer, kişi sayısı ve tarih detaylarınızi doldurarak ekonomik bir tatil yapmak isteğe göre bizlere güvenebilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Etstur müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Etsturşikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

İLETİŞİM

Genel Müdürlük

Adres: Merdivenköy Mah. Nur Sok. 1I/11 C Blok Kadıköy / İstanbul

Telefon Numarası: 0216 542 99 99

Fax: 0216 349 86 4

Etstur İletişim

Etstur’un 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezine haftanın her günü saat 09.00 ile 00.00 arası varabilirsiniz. Etstur çağrı merkezi aracılığıyla basit bir şekilde tüm rezarvasyonlarınızı güvenli bir biçimde yapabilir, aldığınız hizmet ile ilgili soru ve poblemlerinızı basit bir şekilde bildirebilir; istek, öneri, şikayet ve sorularınızı basit bir şekilde bildirebilirsiniz.

Etstur Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 03 87

Arama Kelimeleri: etstur iletişim bilgileri, etstur telefon no, etstur irtibat tel, etstur canlı destek, etstur müşteri temsilcisi, etstur şikayet hattı, etstur  müşteri hizmetleri numarası, etstur çağrı merkezi numarası, etstur iletişim numarası, etstur çağrı merkezi, etstur müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu