ETS 2 – Yunanistan Haritası Modu (1.40 – 1.46.x)

ETS 2 – Yunanistan Haritası Modu (1.40 – 1.46.x)

tarafından
12
ETS 2 – Yunanistan Haritası Modu (1.40 – 1.46.x)

ETS 2 – Yunanistan Haritası Modu (1.40 – 1.46.x), oyun bölümümüzde ETS 2 – Yunanistan Haritası Modu (1.40 – 1.46.x) modun detaylarını bir araya getirdik..

Değerlendirin

Euro Truck Simulator 2, oyun dünyasında en iyi ve beğeni kazanan simülasyon çeşitlerinden biri olma özelliğini taşır. Tır kullanma smilasyon oyunu denildiğinde ilk kez akla geldiğinden, genelde bu bağlamda büyük bir ilgi ve rağbet görülmektedirmaktadır. Gerçekçi grafikler ve oyun motoru ile birlikte, oyuncuların gönlünü fethedecek bir smilasyon yapısı ve çeşitli oyun pamları (haritaları) sizleri beklemektedir. Bu içeriğimizde de ETS 2 Yunanistan Haritası modu ile birlikte sizlerle paylaşımda bulunacağız.

ETS 2 Yunanistan Haritası Map

Tır kullanmayı sevenler genelde simülasyon tarafına büyük bir ilgi duymaktadırlar. Bu nedenten dolayı da sizlerle birlikte Yunanistan Haritası 1.46 modunu paylaşmaktayız. Uzun süredir bi hayli beğeni alan ve beğeni kazanan bir araç modu olması sebebiyle, sizlerin de seveceğini düşünmekteyim. Mod, oyun ile birlikte tamamen 1.47 sürümü ile uyuşmaktadır. Bizler modları paylaşmadan önce bizzat deniyoruz ve sizlerle birlikte paylaşıma paylaşmak istedik. Bunun yanında oyunun uyumlu sürümüne kurulum sağladığınızda herhangi bir problem olmayacaktır. ETS 2 Harita modu paylaşımlarımız, özellikle son haftalarda oyuncular aracılığıyla bir hayli beğenilmektedir. Bu nedenten dolayı mutlaka kategorimizde bulunan oyunlara göz atmanızı tavsiye etmekteyim.

Euro Truck Simulator 2 Yunanistan Haritası modu içinde bulunan özelliklere kısaca liste halinde bir göz atalım. Bunun yanında sizlerde indirmiş olduğunuz modun detaylarını bi hayli hızlıca öğrenmiş olabilirsiniz.

  •  ETS2 sürümü için bağımsız 1:1 harita 1,40 ve 1,46 sürümleri ile uyumlu
  • Doğru 1:1 yollar
  • doğru yükseklikler
  • doğru 3 boyutlu topografya
  • Tamamen gerçekçi yunanistan haritası için benzersiz bir moddur.

ETS 2 - Yunanistan Haritası

ETS 2 – Yunanistan Haritası

ETS 2 - Yunanistan Haritası maps

ETS 2 – Yunanistan Haritası

ETS 2 - Yunanistan Haritası

ETS 2 – Yunanistan Haritası

 

Mod Hakkında
Yapımcı: manolispetas
Oyun Sürümü: ETS 2 harita Modları
Mod Türü: Maps

ETS 2 Yunanistan Haritası Mod Kurulumu

Mod Kurulumu
  1. Aşağıdaki linkten ETS 2 Yunanistan Haritası Modu bilgisayarınıza indirin.
  2. Bilgisayarımızdan Belgeler klasörünü açalım.
  3. Buradan ise Euro Truck Simulator 2 klasöründen Mod klasörüne girelim.
  4. İndirdiğiniz Rar içindeki .scs dosyalarını buraya atın.
  5. ETS2’nin Harita-DLC’leri (“Iberia” isteğe bağlıdır) gereklidir, aksi takdirde harita ilk etapta çökecektir.

ETS 2 Yunanistan Haritası Modu İndir

Bu içeriğimizde sizlerle birlikte ETS 2 Yunanistan Haritası mod indir paylaşımında bulunmaktayız. Bunun yanında sizlerde modu indirerek bi hayli hızlıca kurulum sağlayabilirsiniz. Mod bölümünde bir problem yaşamamanız için uyumlu olan sürümü kullanmanızı tavsiye etmekteyim. Bunun yanında oyun içinde herhangi bir donma, oyundan atma gibi problemler ile karşılaşmamış olacaksınızdır.

Ets2 – Yunanistan Haritası Modunu İndir [1.46.x]