ETS 2 – Volkswagen Tiguan 2016 Araba Modu (1.47.x)

ETS 2 – Volkswagen Tiguan 2016 Araba Modu (1.47.x)

tarafından
8
ETS 2 – Volkswagen Tiguan 2016 Araba Modu (1.47.x)

ETS 2 – Volkswagen Tiguan 2016 Araba Modu (1.47.x), oyun bölümümüzde ETS 2 – Volkswagen Tiguan 2016 Araba Modu (1.47.x) modun detaylarını bir araya getirdik..

Değerlendirin

Euro Truck Simulator 2, oyun dünyasında en iyi ve beğeni kazanan simülasyon çeşitlerinden biri olma özelliğini taşır. Tır kullanma smilasyon oyunu denildiğinde ilk kez akla geldiğinden, genelde bu bağlamda büyük bir ilgi ve rağbet görülmektedirmaktadır. Gerçekçi grafikler ve oyun motoru ile birlikte, oyuncuların gönlünü fethedecek bir smilasyon yapısı sizleri beklemektedir. Bu içeriğimizde de ETS 2 Volkswagen Tiguan 2016 Araba modu ile birlikte sizlerle paylaşımda bulunacağız.

ETS 2 Volkswagen Tiguan 2016 Araba Modu

Tır kullanmayı sevenler genelde simülasyon tarafına büyük bir ilgi duymaktadırlar. Bu nedenten dolayı da sizlerle birlikte Volkswagen Tiguan 2016 Araba 1.47 modunu paylaşmaktayız. Uzun süredir bi hayli beğeni alan ve beğeni kazanan bir araç modu olması sebebiyle, sizlerin de seveceğini düşünmekteyim. Mod, oyun ile birlikte tamamen 1.47 sürümü ile uyuşmaktadır. Bizler modları paylaşmadan önce bizzat deniyoruz ve sizlerle birlikte paylaşıma paylaşmak istedik. Bunun yanında oyunun uyumlu sürümüne kurulum sağladığınızda herhangi bir problem olmayacaktır. ETS 2 araba modu paylaşımlarımız, özellikle son haftalarda oyuncular aracılığıyla bir hayli beğenilmektedir. Bu nedenten dolayı mutlaka kategorimizde bulunan oyunlara göz atmanızı tavsiye etmekteyim.

Euro Truck Simulator 2 Volkswagen Tiguan 2016 Araba modu içinde bulunan özelliklere kısaca liste halinde bir göz atalım. Bunun yanında sizlerde indirmiş olduğunuz modun detaylarını bi hayli hızlıca öğrenmiş olabilirsiniz.

 • -çok HQ iç ve dış tasarım
 • -i oyun şehir arabası sürüşünden dönüştürüyorum
 • -bej ve siyah renkli 2 iç mekan seçeneği
 • -orijinal çelik jantlar
 • -aynı ses ile oyun ccd’sinden aynı
 • -ekstra kutulu dış
 • -silecekler ve cam önü çalışıyor
 • -3 motor en iyi şanzımana sahip
 • -en iyi özellikler

Volkswagen Tiguan 2016 Araba

Volkswagen Tiguan 2016 Araba

Volkswagen Tiguan 2016 Araba

Volkswagen Tiguan 2016 Araba

 

Mod Hakkında
Yapımcı: yahıa abıd
Oyun Sürümü: ETS 2 1.47 Mod
Mod Türü: Araç

ETS 2 Volkswagen Tiguan 2016 Araba Mod Kurulumu

Mod Kurulumu
 1. Aşağıdaki linkten ETS 2 Volkswagen Tiguan 2016 Araba Modu bilgisayarınıza indirin.
 2. Bilgisayarımızdan Belgeler klasörünü açalım.
 3. Buradan ise Euro Truck Simulator 2 klasöründen Mod klasörüne girelim.
 4. İndirdiğiniz Rar içindeki .scs dosyalarını buraya atın.

ETS 2 Volkswagen Tiguan 2016 Araba Modu İndir

Bu içeriğimizde sizlerle birlikte ETS 2 Volkswagen Tiguan 2016 Araba mod indir paylaşımında bulunmaktayız. Bunun yanında sizlerde modu indirerek bi hayli hızlıca kurulum sağlayabilirsiniz. Mod bölümünde bir problem yaşamamanız için uyumlu olan sürümü kullanmanızı tavsiye etmekteyim. Bunun yanında oyun içinde herhangi bir donma, oyundan atma gibi problemler ile karşılaşmamış olacaksınızdır.

Volkswagen Tiguan 2016 Araba Modunu İndir [1.47.x]