ETS 2 – Volkswagen Golf 4 1.9 TDI Araba Modu (1.47.x)

ETS 2 – Volkswagen Golf 4 1.9 TDI Araba Modu (1.47.x)

tarafından
10
ETS 2 – Volkswagen Golf 4 1.9 TDI Araba Modu (1.47.x)

ETS 2 – Volkswagen Golf 4 1.9 TDI Araba Modu (1.47.x), oyun bölümümüzde ETS 2 – Volkswagen Golf 4 1.9 TDI Araba Modu (1.47.x) modun detaylarını bir araya getirdik..

Değerlendirin

Euro Truck Simulator 2, oyun dünyasında en iyi ve beğeni kazanan simülasyon çeşitlerinden biri olma özelliğini taşır. Tır kullanma smilasyon oyunu denildiğinde ilk kez akla geldiğinden, genelde bu bağlamda büyük bir ilgi ve rağbet görülmektedirmaktadır. Gerçekçi grafikler ve oyun motoru ile birlikte, oyuncuların gönlünü fethedecek bir smilasyon yapısı sizleri beklemektedir. Bu içeriğimizde de ETS 2 Volkswagen Golf 4 1.9 TDI modu ile birlikte sizlerle paylaşımda bulunacağız.

ETS 2 Volkswagen Golf 4 1.9 TDI Modu

Tır kullanmayı sevenler genelde simülasyon tarafına büyük bir ilgi duymaktadırlar. Bu nedenten dolayı da sizlerle birlikte Volkswagen Golf 4 1.9 TDI 1.47 modunu paylaşmaktayız. Uzun süredir bi hayli beğeni alan ve beğeni kazanan bir araç modu olması sebebiyle, sizlerin de seveceğini düşünmekteyim. Mod, oyun ile birlikte tamamen 1.47 sürümü ile uyuşmaktadır. Bizler modları paylaşmadan önce bizzat deniyoruz ve sizlerle birlikte paylaşıma paylaşmak istedik. Bunun yanında oyunun uyumlu sürümüne kurulum sağladığınızda herhangi bir problem olmayacaktır. ETS 2 araba modu paylaşımlarımız, özellikle son haftalarda oyuncular aracılığıyla bir hayli beğenilmektedir. Bu nedenten dolayı mutlaka kategorimizde bulunan oyunlara göz atmanızı tavsiye etmekteyim.

Euro Truck Simulator 2 Volkswagen Golf 4 1.9 TDI modu içinde bulunan özelliklere kısaca liste halinde bir göz atalım. Bunun yanında sizlerde indirmiş olduğunuz modun detaylarını bi hayli hızlıca öğrenmiş olabilirsiniz.

Mod Bilhassari
 • – Çok yüksek kaliteli dış ve iç mekan
 • – Mükemmel sürüş kabiliyeti, geliştirilmiş motor ve fizik
 • – Açılabilir Ön Camlar
 • – Silecekler düzgün çalışıyor
 • _ Duman Egzozu ekledim
 • _ Motor Sesi 1.9TDI Orijinal En kaliteli programlarla oluşturdum
 • – hadi mod dosyasını açalım def motoru değiştirmek için
 • – Yeni bir Sounds iç mekanı ekledim
 • – Azami Hız:189KH
 • _ 5. vites

Volkswagen-Golf-4-1.9-TDI modu

Volkswagen-Golf-4-1.9-TDI modu

 

Mod Hakkında
Yapımcı: gaza , denis
Oyun Sürümü: ETS 2 1.47 Mod
Mod Türü: Araç

ETS 2 Volkswagen Golf 4 1.9 TDI Mod Kurulumu

Mod Kurulumu
 1. Aşağıdaki linkten ETS 2 Volkswagen Golf 4 1.9 TDI Modu bilgisayarınıza indirin.
 2. Bilgisayarımızdan Belgeler klasörünü açalım.
 3. Buradan ise Euro Truck Simulator 2 klasöründen Mod klasörüne girelim.
 4. İndirdiğiniz Rar içindeki .scs dosyalarını buraya atın.

ETS 2 Volkswagen Golf 4 1.9 TDI Modu İndir

Bu içeriğimizde sizlerle birlikte ETS 2 Volkswagen Golf 4 1.9 TDI mod indir paylaşımında bulunmaktayız. Bunun yanında sizlerde modu indirerek bi hayli hızlıca kurulum sağlayabilirsiniz. Mod bölümünde bir problem yaşamamanız için uyumlu olan sürümü kullanmanızı tavsiye etmekteyim. Bunun yanında oyun içinde herhangi bir donma, oyundan atma gibi problemler ile karşılaşmamış olacaksınızdır.

Volkswagen Golf 4 1.9 TDI Modunu İndir [1.47.x]