ETS 2 – Travego15 SHD Lüks Karadeniz Kaplaması Modu (1.46.x)

ETS 2 – Travego15 SHD Lüks Karadeniz Kaplaması Modu (1.46.x)

tarafından
6
ETS 2 – Travego15 SHD Lüks Karadeniz Kaplaması Modu (1.46.x)

ETS 2 – Travego15 SHD Lüks Karadeniz Kaplaması Modu (1.46.x), oyun bölümümüzde ETS 2 – Travego15 SHD Lüks Karadeniz Kaplaması Modu (1.46.x) modun detaylarını bir araya getirdik..

Değerlendirin

ETS 2 ile gerçekçi bir deneyim yaşamaya hazır mısınız? Simülasyon dünyasının en fazla bi hayli beğeni alan isimlerinden birisi olan Euro Truck Simulator, her geçen gün daha büyük bir rağbet görmektedir. Oyuncular aracılığıyla gerçek anlamıyla bi hayli beğeni alan bu oyunumuz, simülasyon olarak harika özellikle sağlamaktadır. Bilhassa de ETS 2 otobüs modları ile birlikte daha da fazla talep görmektedir. Bu içeriğimizde de güncel bir şekilde paylaşılan ETS 2 Travego15 SHD Lüks Karadeniz Kaplaması modu içeriğini siz değerli okurlarımıza aktaracağız. Dilerseniz mod ile alakalı diğer bilgilere hızlı bir şekilde geçiş yapabiliriz. Bunun yanında aklınıza takılan soru işaretlerini de yanıtlamış olabiliriz.

ETS 2 Travego15 SHD Lüks Karadeniz Kaplaması Modu

ETS 2 oyununda otobüs kullanmaya hazır mısınız? Mod yapımcılarının özellikle beğenerek yaptığı otobüs modları, oyuncular aracılığıyla büyük bir ilgi görmektedir. Bu noktada ETS 2 otobüs modu 1.46 modlarını da siz değerli okurlarımıza aktarmaktayız. Bildiğiniz gibi bir çok değişik mod yapımcıları bulunmaktadır. Bu mod yapımcıları da harika bir biçimde modu hazırlamışlar ve paylaşmaktadırlar. Otobüs modları, genelde sesleri ve yapıları ile birlikte daha fazla ön plana çıkmaktadırlar. Oyuncular uzun araç kullanma hususunda daha fazla isteklidirler. Aynı zamanda gösterge, konsol gibi alanlar da diğer araçlara göre daha kapsamlı bir şekildedır. Bu tür konular da haliyle oyuncular için büyük bir avantaj ve rağbet diyebiliriz. Bu nedenten dolayı da siz değerli okurlarımız için bu modu paylaşmak istedim. Umarım siz değerli okurlarımız için güzel bir mod paylaşımı olacaktır. Hemen aşağıda bulunan ETS 2 Mercedes-Benz Travego15 SHD Lüks Karadeniz Kaplaması otobüs modu içeriğinin indirme bağlantısına ulaşabilirsiniz.

Euro Truck Simulator 2 Travego15 SHD Lüks Karadeniz Kaplaması modu içinde bulunan özelliklere kısaca maddeler halinde bir göz atalım. Bunun yanında sizlerde indirmiş olduğunuz modun detaylarını bi hayli hızlıca öğrenmiş olabilirsiniz.

  • HD Kalite Kaplama

Travego15 SHD Lüks Karadeniz Kaplaması

Travego15 SHD Lüks Karadeniz Kaplaması

Travego15 SHD Lüks Karadeniz Kaplaması

Travego15 SHD Lüks Karadeniz Kaplaması

Mod Hakkında
Yapımcı: Eren Geçkin
Oyun Sürümü: ETS 2 Otobüs Modu
Mod Türü: Otobüs

ETS 2 Travego15 SHD Lüks Karadeniz Kaplaması Mod Kurulumu

Mod Kurulumu
  1. Aşağıdaki linkten ETS 2 Travego15 SHD Lüks Karadeniz Kaplaması Modu bilgisayarınıza indirin.
  2. Bilgisayarımızdan Belgeler klasörünü açalım.
  3. Buradan ise Euro Truck Simulator 2 klasöründen Mod klasörüne girelim.
  4. İndirdiğiniz Rar içindeki .scs dosyalarını buraya atın.

ETS 2 Travego15 SHD Lüks Karadeniz Kaplaması Modu İndir

Bu içeriğimizde sizlerle birlikte ETS 2 Travego15 SHD Lüks Karadeniz Kaplaması mod indir paylaşımında bulunmaktayız. Bunun yanında sizlerde modu indirerek bi hayli hızlıca kurulum sağlayabilirsiniz. Mod bölümünde bir problem yaşamamanız için uyumlu olan sürümü kullanmanızı tavsiye etmekteyim. Bunun yanında oyun içinde herhangi bir donma, oyundan atma gibi problemler ile karşılaşmamış olacaksınızdır.

Travego15 SHD Lüks Karadeniz Kaplaması Modunu İndir [1.46.x]