ETS 2 – Tofaş Murat 131 Araba Modu (1.47.x)

ETS 2 – Tofaş Murat 131 Araba Modu (1.47.x)

tarafından
13
ETS 2 – Tofaş Murat 131 Araba Modu (1.47.x)

ETS 2 – Tofaş Murat 131 Araba Modu (1.47.x), oyun bölümümüzde ETS 2 – Tofaş Murat 131 Araba Modu (1.47.x) modun detaylarını bir araya getirdik..

Değerlendirin

Euro Truck Simulator 2, oyun dünyasında en iyi ve beğeni kazanan simülasyon çeşitlerinden biri olma özelliğini taşır. Tır kullanma smilasyon oyunu denildiğinde ilk kez akla geldiğinden, genelde bu bağlamda büyük bir ilgi ve rağbet görülmektedirmaktadır. Gerçekçi grafikler ve oyun motoru ile birlikte, oyuncuların gönlünü fethedecek bir smilasyon yapısı sizleri beklemektedir. Bu içeriğimizde de ETS 2 Tofaş Murat 131 Araba modu ile birlikte sizlerle paylaşımda bulunacağız.

ETS 2 Tofaş Murat 131 Araba Modu

Tır kullanmayı sevenler genelde simülasyon tarafına büyük bir ilgi duymaktadırlar. Bu nedenten dolayı da sizlerle birlikte Tofaş Murat 131 Araba 1.47 modunu paylaşmaktayız. Uzun süredir bi hayli beğeni alan ve beğeni kazanan bir araç modu olması sebebiyle, sizlerin de seveceğini düşünmekteyim. Mod, oyun ile birlikte tamamen 1.47 sürümü ile uyuşmaktadır. Bizler modları paylaşmadan önce bizzat deniyoruz ve sizlerle birlikte paylaşıma paylaşmak istedik. Bunun yanında oyunun uyumlu sürümüne kurulum sağladığınızda herhangi bir problem olmayacaktır. ETS 2 araba modu paylaşımlarımız, özellikle son haftalarda oyuncular aracılığıyla bir hayli beğenilmektedir. Bu nedenten dolayı mutlaka kategorimizde bulunan oyunlara göz atmanızı tavsiye etmekteyim.

Euro Truck Simulator 2 Tofaş Murat 131 Araba modu içinde bulunan özelliklere kısaca liste halinde bir göz atalım. Bunun yanında sizlerde indirmiş olduğunuz modun detaylarını bi hayli hızlıca öğrenmiş olabilirsiniz.

Mod Bilhassari
  • -5 Direksiyon Seçeneği 
  • – 4 Farklı İç Kaplama Seçeneği
  • – 2 Farklı Tekerlek Seçeneği
  • – Multiplayerde Sorunsuz Çalışır
  • – “O” Tuşu İle Ayak Altı Ve Gösterge Aydınlatması

Tofaş Murat 131 Araba

Tofaş Murat 131 Araba

Tofaş Murat 131 Araba

Tofaş Murat 131 Araba

 

Mod Hakkında
Yapımcı: mod82
Oyun Sürümü: ETS 2 1.47 Mod
Mod Türü: Araç

ETS 2 Tofaş Murat 131 Araba Mod Kurulumu

Mod Kurulumu
  1. Aşağıdaki linkten ETS 2 Tofaş Murat 131 Araba Modu bilgisayarınıza indirin.
  2. Bilgisayarımızdan Belgeler klasörünü açalım.
  3. Buradan ise Euro Truck Simulator 2 klasöründen Mod klasörüne girelim.
  4. İndirdiğiniz Rar içindeki .scs dosyalarını buraya atın.

ETS 2 Tofaş Murat 131 Araba Modu İndir

Bu içeriğimizde sizlerle birlikte ETS 2 Tofaş Murat 131 Araba mod indir paylaşımında bulunmaktayız. Bunun yanında sizlerde modu indirerek bi hayli hızlıca kurulum sağlayabilirsiniz. Mod bölümünde bir problem yaşamamanız için uyumlu olan sürümü kullanmanızı tavsiye etmekteyim. Bunun yanında oyun içinde herhangi bir donma, oyundan atma gibi problemler ile karşılaşmamış olacaksınızdır.

Tofaş Murat 131 Araba Modunu İndir [1.47.x]