ETS 2 Tofaş Murat 131 (1.49.x)

ETS 2 Tofaş Murat 131 (1.49.x)

tarafından
13
ETS 2 Tofaş Murat 131 (1.49.x)

ETS 2 Tofaş Murat 131 (1.49.x), oyun bölümümüzde ETS 2 Tofaş Murat 131 (1.49.x) modun detaylarını bir araya getirdik..

Değerlendirin

ETS 2 Tofaş Murat 131 Euro Truck Simulator 2, oyun dünyasında en fazla bi hayli beğeni alan ve beğeni kazanan simülasyon çeşitlerinden biri olma özelliğini taşır. Tır kullanma oyunu denildiğinde ilk kez akla geldiği için, genelde bu bağlamda büyük bir ilgi ve rağbet bulunmaktadır. Gerçekçi bir fizik ve oyun motoru ile birlikte, oyuncuların gönlünü fethedecek bir yapı sizleri beklemektedir. Bu içeriğimizde de ETS 2 Tofaş Murat 131 modu ile birlikte sizlerle paylaşımda bulunacağız. Dilerseniz kısaca mod ile alakalı gerekli bilgilere geçiş yapabiliriz.

ETS 2 Tofaş Murat 131 Modu

Tır kullanmayı sevenler genelde simülasyon tarafına büyük bir ilgi duymaktadırlar. Fiat markası da genelde bi hayli beğeni alan durumlardan biri olma özelliğini taşır. Bu nedenten dolayı da sizlerle birlikte ETS 2 Tofaş Murat 131 1.49 modunu paylaşmaktayız. Uzun süredir bi hayli beğeni alan ve beğeni kazanan bir araç modu olması sebebiyle, sizlerin de seveceğini düşünmekteyim. Mod, oyun ile birlikte tamamen uyuşmaktadır. Bizler modları paylaşmadan önce bizzat deniyoruz ve sizlerle birlikte paylaşıma paylaşmak istedik. Bunun yanında oyunun uyumlu sürümüne kurulum sağladığınızda herhangi bir problem olmayacaktır. ETS 2 mod paylaşımlarımız, özellikle son haftalarda oyuncular aracılığıyla bir hayli beğenilmektedir. Bu nedenten dolayı mutlaka kategorimizde bulunan oyunlara göz atmanızı tavsiye etmekteyim.

Euro Truck Simulator 2 Tofaş Murat 131 modu içinde bulunan özelliklere kısaca maddeler halinde bir göz atalım. Bunun yanında sizlerde indirmiş olduğunuz modun detaylarını bi hayli hızlıca öğrenmiş olabilirsiniz.

Mod Bilhassari

-5 Direksiyon Seçenekleri –
– 4 Farklı İç Cilt Seçenekleri
– 2 Farklı Tekerlek Seçenekleri
– Çok Oyunculu Olarak Sorunsuz Çalışıyor
– “ O ” Anahtar ile Ayak Altını Açabilir ve Gösterge Aydınlatması
– İyi yolculuklar ????

Mod Hakkında
Yapımcı: Faruk Aygun
Oyun Sürümü: ETS 2 Araba Modu
Mod Türü: Araba 

Tofas Murat131 1.49 1

Tofas Murat131 1.49 3

ETS 2 Tofaş Murat 131 Mod Kurulumu

Mod Kurulumu
  1. Aşağıdaki linkten ETS 2 Tofaş Murat 131 Modu bilgisayarınıza indirin.
  2. Bilgisayarımızdan Belgeler klasörünü açalım.
  3. Buradan ise Euro Truck Simulator 2 klasöründen Mod klasörüne girelim.
  4. İndirdiğiniz Rar içindeki .scs dosyalarını buraya atın.

ETS 2 Tofaş Murat 131 İndir

Bu içeriğimizde sizlerle birlikte ETS Tofaş Murat 131 mod indir paylaşımında bulunmaktayız. Bunun yanında sizlerde modu indirerek bi hayli hızlıca kurulum sağlayabilirsiniz. Mod bölümünde bir problem yaşamamanız için uyumlu olan sürümü kullanmanızı tavsiye etmekteyim. Bunun yanında oyun içinde herhangi bir donma, oyundan atma gibi problemler ile karşılaşmamış olacaksınızdır.

ETS 2 Tofaş Murat 131 Modunu İndir [1.49.x]