ETS 2 TANJU AKDOĞAN BLACK MAMBA V1.5 (1.48.x)

ETS 2 TANJU AKDOĞAN BLACK MAMBA V1.5 (1.48.x)

tarafından
9
ETS 2 TANJU AKDOĞAN BLACK MAMBA V1.5 (1.48.x)

ETS 2 TANJU AKDOĞAN BLACK MAMBA V1.5 (1.48.x), oyun bölümümüzde ETS 2 TANJU AKDOĞAN BLACK MAMBA V1.5 (1.48.x) modun detaylarını bir araya getirdik..

Değerlendirin

Euro Truck Simulator 2, oyun dünyasında en fazla bi hayli beğeni alan ve beğeni kazanan simülasyon çeşitlerinden biri olma özelliğini taşır. Tır kullanma oyunu denildiğinde ilk kez akla geldiği için, genelde bu bağlamda büyük bir ilgi ve rağbet bulunmaktadır. Gerçekçi bir fizik ve oyun motoru ile birlikte, oyuncuların gönlünü fethedecek bir yapı sizleri beklemektedir. Bu içeriğimizde de ETS 2 TANJU AKDOGAN BLACK MAMBA V1.5 modu ile birlikte sizlerle paylaşımda bulunacağız. Dilerseniz kısaca mod ile alakalı gerekli bilgilere geçiş yapabiliriz.

ETS 2 TANJU AKDOGAN BLACK MAMBA V1.5 Modu

Tır kullanmayı sevenler genelde simülasyon tarafına büyük bir ilgi duymaktadırlar. Fiat markası da genelde bi hayli beğeni alan durumlardan biri olma özelliğini taşır. Bu nedenten dolayı da sizlerle birlikte TANJU AKDOGAN BLACK MAMBA V1.5 1.48 modunu paylaşmaktayız. Uzun süredir bi hayli beğeni alan ve beğeni kazanan bir araç modu olması sebebiyle, sizlerin de seveceğini düşünmekteyim. Mod, oyun ile birlikte tamamen uyuşmaktadır. Bizler modları paylaşmadan önce bizzat deniyoruz ve sizlerle birlikte paylaşıma paylaşmak istedik. Bunun yanında oyunun uyumlu sürümüne kurulum sağladığınızda herhangi bir problem olmayacaktır. ETS 2 mod paylaşımlarımız, özellikle son haftalarda oyuncular aracılığıyla bir hayli beğenilmektedir. Bu nedenten dolayı mutlaka kategorimizde bulunan oyunlara göz atmanızı tavsiye etmekteyim.

Euro Truck Simulator 2 TANJU AKDOGAN BLACK MAMBA V1.5 modu içinde bulunan özelliklere kısaca maddeler halinde bir göz atalım. Bunun yanında sizlerde indirmiş olduğunuz modun detaylarını bi hayli hızlıca öğrenmiş olabilirsiniz.

Mod Bilhassari

Römork kenarını seçin
Römork çamurluğunu seçin

Mod Hakkında
Yapımcı: Reputed Garage
Oyun Sürümü: ETS 2 Tır Modu
Mod Türü: Tır

ETS 2 TANJU AKDOGAN BLACK MAMBA V1.5 Mod Kurulumu

Mod Kurulumu
  1. Aşağıdaki linkten ETS 2 TANJU AKDOGAN BLACK MAMBA V1.5 Modu bilgisayarınıza indirin.
  2. Bilgisayarımızdan Belgeler klasörünü açalım.
  3. Buradan ise Euro Truck Simulator 2 klasöründen Mod klasörüne girelim.
  4. İndirdiğiniz Rar içindeki .scs dosyalarını buraya atın.

ETS 2 TANJU AKDOGAN BLACK MAMBA V1.5 Modu İndir

Bu içeriğimizde sizlerle birlikte ETS 2 TANJU AKDOGAN BLACK MAMBA V1.5 mod indir paylaşımında bulunmaktayız. Bunun yanında sizlerde modu indirerek bi hayli hızlıca kurulum sağlayabilirsiniz. Mod bölümünde bir problem yaşamamanız için uyumlu olan sürümü kullanmanızı tavsiye etmekteyim. Bunun yanında oyun içinde herhangi bir donma, oyundan atma gibi problemler ile karşılaşmamış olacaksınızdır.

TANJU AKDOGAN BLACK MAMBA V1.5 Modunu İndir [1.48.x]