ETS 2 – Scania PGR ve Streamline Serisi Tır Modu (1.47.x)

ETS 2 – Scania PGR ve Streamline Serisi Tır Modu (1.47.x)

tarafından
11
ETS 2 – Scania PGR ve Streamline Serisi Tır Modu (1.47.x)

ETS 2 – Scania PGR ve Streamline Serisi Tır Modu (1.47.x), oyun bölümümüzde ETS 2 – Scania PGR ve Streamline Serisi Tır Modu (1.47.x) modun detaylarını bir araya getirdik..

Değerlendirin

Euro Truck Simulator 2, oyun dünyasında en fazla bi hayli beğeni alan ve beğeni kazanan simülasyon çeşitlerinden biri olma özelliğini taşır. Tır kullanma oyunu denildiğinde ilk kez akla geldiği için, genelde bu bağlamda büyük bir ilgi ve rağbet bulunmaktadır. Gerçekçi bir fizik ve oyun motoru ile birlikte, oyuncuların gönlünü fethedecek bir yapı sizleri beklemektedir. Bu içeriğimizde de ETS 2 Scania PGR ve Streamline Serisi modu ile birlikte sizlerle paylaşımda bulunacağız. Dilerseniz kısaca mod ile alakalı gerekli bilgilere geçiş yapabiliriz.

ETS 2 Scania PGR ve Streamline Serisi Tır Modu

Tır kullanmayı sevenler genelde simülasyon tarafına büyük bir ilgi duymaktadırlar. Fiat markası da genelde bi hayli beğeni alan durumlardan biri olma özelliğini taşır. Bu nedenten dolayı da sizlerle birlikte Scania PGR ve Streamline Serisi1.47 modunu paylaşmaktayız. Uzun süredir bi hayli beğeni alan ve beğeni kazanan bir araç modu olması sebebiyle, sizlerin de seveceğini düşünmekteyim. Mod, oyun ile birlikte tamamen uyuşmaktadır. Bizler modları paylaşmadan önce bizzat deniyoruz ve sizlerle birlikte paylaşıma paylaşmak istedik. Bunun yanında oyunun uyumlu sürümüne kurulum sağladığınızda herhangi bir problem olmayacaktır. ETS 2 mod paylaşımlarımız, özellikle son haftalarda oyuncular aracılığıyla bir hayli beğenilmektedir. Bu nedenten dolayı mutlaka kategorimizde bulunan oyunlara göz atmanızı tavsiye etmekteyim.

Euro Truck Simulator 2 Scania PGR ve Streamline Serisi Kamyon modu içinde bulunan özelliklere kısaca maddeler halinde bir göz atalım. Bunun yanında sizlerde indirmiş olduğunuz modun detaylarını bi hayli hızlıca öğrenmiş olabilirsiniz.

 • Scania R ve Scania Streamline:
  3 kabin
  10 şasi
  İç mekan (oto ve man)
  Gerçek araç bilgisayarı
  özelleştirilebilir yeni ayarlar
 • Scania P ve G:
  2 kabin
  9 şasi
  İç (oto ve man)
  Gerçek araç donanımı
  özelleştirilebilir yeni ayarlar

 

Scania PGR ve Streamline Serisi

Scania PGR ve Streamline Serisi

Mod Hakkında
Yapımcı: oscar
Oyun Sürümü: ETS 2 Tır Modu
Mod Türü: Tır

ETS 2 Scania PGR ve Streamline Serisi Mod Kurulumu

Mod Kurulumu
 1. Aşağıdaki linkten ETS 2 Scania PGR ve Streamline Serisi Modu bilgisayarınıza indirin.
 2. Bilgisayarımızdan Belgeler klasörünü açalım.
 3. Buradan ise Euro Truck Simulator 2 klasöründen Mod klasörüne girelim.
 4. İndirdiğiniz Rar içindeki .scs dosyalarını buraya atın.

ETS 2 Scania PGR ve Streamline Serisi Modu İndir

Bu içeriğimizde sizlerle birlikte ETS 2 Scania PGR ve Streamline Serisi mod indir paylaşımında bulunmaktayız. Bunun yanında sizlerde modu indirerek bi hayli hızlıca kurulum sağlayabilirsiniz. Mod bölümünde bir problem yaşamamanız için uyumlu olan sürümü kullanmanızı tavsiye etmekteyim. Bunun yanında oyun içinde herhangi bir donma, oyundan atma gibi problemler ile karşılaşmamış olacaksınızdır.

Scania PGR ve Streamline Serisi Modunu İndir [1.47.x]