ETS 2 – Scania NextGen Detaylı ve Teknolojik Kabin Modu (1.47.x)

ETS 2 – Scania NextGen Detaylı ve Teknolojik Kabin Modu (1.47.x)

tarafından
8
ETS 2 – Scania NextGen Detaylı ve Teknolojik Kabin Modu (1.47.x)

ETS 2 – Scania NextGen Detaylı ve Teknolojik Kabin Modu (1.47.x), oyun bölümümüzde ETS 2 – Scania NextGen Detaylı ve Teknolojik Kabin Modu (1.47.x) modun detaylarını bir araya getirdik..

5/5

Euro Truck Simulator 2, oyun dünyasında en fazla bi hayli beğeni alan ve beğeni kazanan simülasyon çeşitlerinden biri olma özelliğini taşır. Tır kullanma oyunu denildiğinde ilk kez akla geldiği için, genelde bu bağlamda büyük bir ilgi ve rağbet bulunmaktadır. Gerçekçi bir fizik ve oyun motoru ile birlikte, oyuncuların gönlünü fethedecek bir yapı sizleri beklemektedir. Bu içeriğimizde de ETS 2 Scania NextGen Detaylı ve Teknolojik Kabin modu ile birlikte sizlerle paylaşımda bulunacağız. Dilerseniz kısaca mod ile alakalı gerekli bilgilere geçiş yapabiliriz.

ETS 2 Scania NextGen Detaylı ve Teknolojik Kabin Modu

Tır kullanmayı sevenler genelde simülasyon tarafına büyük bir ilgi duymaktadırlar. Fiat markası da genelde bi hayli beğeni alan durumlardan biri olma özelliğini taşır. Bu nedenten dolayı da sizlerle birlikte Scania NextGen Detaylı ve Teknolojik Kabin 1.47 modunu paylaşmaktayız. Uzun süredir bi hayli beğeni alan ve beğeni kazanan bir araç modu olması sebebiyle, sizlerin de seveceğini düşünmekteyim. Mod, oyun ile birlikte tamamen uyuşmaktadır. Bizler modları paylaşmadan önce bizzat deniyoruz ve sizlerle birlikte paylaşıma paylaşmak istedik. Bunun yanında oyunun uyumlu sürümüne kurulum sağladığınızda herhangi bir problem olmayacaktır. ETS 2 mod paylaşımlarımız, özellikle son haftalarda oyuncular aracılığıyla bir hayli beğenilmektedir. Bu nedenten dolayı mutlaka kategorimizde bulunan oyunlara göz atmanızı tavsiye etmekteyim.

Euro Truck Simulator 2 Scania NextGen Detaylı ve Teknolojik Kabin modu içinde bulunan özelliklere kısaca maddeler halinde bir göz atalım. Bunun yanında sizlerde indirmiş olduğunuz modun detaylarını bi hayli hızlıca öğrenmiş olabilirsiniz.

Mod Bilhassari
 • – Scania NextGen P & G & R & S için iç mekanı yeniden yapın
 • – 30 Özel parça ve ek parça.
 • – Scania SCS & Eugene Üzerinde Çalışıyor
 • – 13 Farklı Doku [7 Alcantara ve 6 Pluche]
 • – Gelecekten gelmiş gibi modern iç kabin
 • – Detaylı teknolojik eklentiler
 •  – geniş bir şekilde iç döşeme
 • Bulabileceğiniz en iyi kabin !

scania gelecek nesiller iç kabin

scania gelecek nesiller iç kabin

scania tır gelişmiş iç kabin

scania tır gelişmiş iç kabin

scania yeni nesil ic mekan

Mod Hakkında
Yapımcı: mods82
Oyun Sürümü: ETS 2 Tır Modu
Mod Türü: iç kabin

ETS 2 Scania NextGen Detaylı ve Teknolojik Kabin Mod Kurulumu

Mod Kurulumu
 1. Aşağıdaki linkten ETS 2 Scania NextGen Detaylı ve Teknolojik Kabin Modu bilgisayarınıza indirin.
 2. Bilgisayarımızdan Belgeler klasörünü açalım.
 3. Buradan ise Euro Truck Simulator 2 klasöründen Mod klasörüne girelim.
 4. İndirdiğiniz Rar içindeki .scs dosyalarını buraya atın.

ETS 2 Scania NextGen Detaylı ve Teknolojik Kabin Modu İndir

Bu içeriğimizde sizlerle birlikte ETS 2 Scania NextGen Detaylı ve Teknolojik Kabin mod indir paylaşımında bulunmaktayız. Bunun yanında sizlerde modu indirerek bi hayli hızlıca kurulum sağlayabilirsiniz. Mod bölümünde bir problem yaşamamanız için uyumlu olan sürümü kullanmanızı tavsiye etmekteyim. Bunun yanında oyun içinde herhangi bir donma, oyundan atma gibi problemler ile karşılaşmamış olacaksınızdır.

Scania NextGen Detaylı ve Teknolojik Kabin Modunu İndir [1.47.x]