ETS 2 – RusMap 2.47 Harita Modu (1.47.x)

ETS 2 – RusMap 2.47 Harita Modu (1.47.x)

tarafından
13
ETS 2 – RusMap 2.47 Harita Modu (1.47.x)

ETS 2 – RusMap 2.47 Harita Modu (1.47.x), oyun bölümümüzde ETS 2 – RusMap 2.47 Harita Modu (1.47.x) modun detaylarını bir araya getirdik..

5/5

Euro Truck Simulator 2, oyun dünyasında en iyi ve beğeni kazanan simülasyon çeşitlerinden biri olma özelliğini taşır. Tır kullanma smilasyon oyunu denildiğinde ilk kez akla geldiğinden, genelde bu bağlamda büyük bir ilgi ve rağbet görülmektedirmaktadır. Gerçekçi grafikler ve oyun motoru ile birlikte, oyuncuların gönlünü fethedecek bir smilasyon yapısı ve çeşitli oyun pamları (haritaları) sizleri beklemektedir. Bu içeriğimizde de ETS 2 RusMap 2.47 Harita modu ile birlikte sizlerle paylaşımda bulunacağız.

ETS 2 RusMap 2.47 Rusya Harita Modu

Tır kullanmayı sevenler genelde simülasyon tarafına büyük bir ilgi duymaktadırlar. Bu nedenten dolayı da sizlerle birlikte RusMap 2.47 Harita 1.47 modunu paylaşmaktayız. Uzun süredir bi hayli beğeni alan ve beğeni kazanan bir araç modu olması sebebiyle, sizlerin de seveceğini düşünmekteyim. Mod, oyun ile birlikte tamamen 1.47 sürümü ile uyuşmaktadır. Bizler modları paylaşmadan önce bizzat deniyoruz ve sizlerle birlikte paylaşıma paylaşmak istedik. Bunun yanında oyunun uyumlu sürümüne kurulum sağladığınızda herhangi bir problem olmayacaktır. ETS 2 Harita modu paylaşımlarımız, özellikle son haftalarda oyuncular aracılığıyla bir hayli beğenilmektedir. Bu nedenten dolayı mutlaka kategorimizde bulunan oyunlara göz atmanızı tavsiye etmekteyim.

Euro Truck Simulator 2 RusMap 2.47 Harita modu içinde bulunan özelliklere kısaca liste halinde bir göz atalım. Bunun yanında sizlerde indirmiş olduğunuz modun detaylarını bi hayli hızlıca öğrenmiş olabilirsiniz.

  • Rusya’daki yeni şehirler:
    Bryansk, Valdai, Velikie Luki, Veliky Novgorod, Velizh,
  • Volokolamsk, Vyshny Volochek, Vyazma, Kaluga, Klin, Moskova, Nevel, Obninsk, Ostashkov, Porkhov, Rzhev, Roslavl, Smolensk, Tver, Kholm, Yukhnov, Tula, Kursk, Orel , Voronej, Kolomna, Tambov, Borisoglebsk, Volgograd,
  • Volzhsky, Krasnoslobodsk, Saratov, Engels, Lodeinoe Pole, Peterozavodsk, Medvezhyegorsk, Kem, Zelenoborsky, Sortavala, Priozersk, Suoyarvi, Tosno, Razmetelevo.

 

RusMap 2.47 Harita mod map

RusMap 2.47 Harita mod map

RusMap 2.47 Harita mod map

RusMap 2.47 Harita mod map

Mod Hakkında
Yapımcı: Mods 82
Oyun Sürümü: ETS 2 harita Modları
Mod Türü: Maps

ETS 2 RusMap 2.47 Harita Mod Kurulumu

Mod Kurulumu
  1. Aşağıdaki linkten ETS 2 RusMap 2.47 Harita Modu bilgisayarınıza indirin.
  2. Bilgisayarımızdan Belgeler klasörünü açalım.
  3. Buradan ise Euro Truck Simulator 2 klasöründen Mod klasörüne girelim.
  4. İndirdiğiniz Rar içindeki .scs dosyalarını buraya atın.

ETS 2 RusMap 2.47 Harita Modu İndir

Bu içeriğimizde sizlerle birlikte ETS 2 RusMap 2.47 Harita mod indir paylaşımında bulunmaktayız. Bunun yanında sizlerde modu indirerek bi hayli hızlıca kurulum sağlayabilirsiniz. Mod bölümünde bir problem yaşamamanız için uyumlu olan sürümü kullanmanızı tavsiye etmekteyim. Bunun yanında oyun içinde herhangi bir donma, oyundan atma gibi problemler ile karşılaşmamış olacaksınızdır.

RusMap 2.47 Harita Modunu İndir [1.47.x]