ETS 2 – Renault Megane 2 II Araba Modu (1.47.x)

ETS 2 – Renault Megane 2 II Araba Modu (1.47.x)

tarafından
9
ETS 2 – Renault Megane 2 II Araba Modu (1.47.x)

ETS 2 – Renault Megane 2 II Araba Modu (1.47.x), oyun bölümümüzde ETS 2 – Renault Megane 2 II Araba Modu (1.47.x) modun detaylarını bir araya getirdik..

Değerlendirin

Euro Truck Simulator 2, oyun dünyasında en iyi ve beğeni kazanan simülasyon çeşitlerinden biri olma özelliğini taşır. Tır kullanma smilasyon oyunu denildiğinde ilk kez akla geldiğinden, genelde bu bağlamda büyük bir ilgi ve rağbet görülmektedirmaktadır. Gerçekçi grafikler ve oyun motoru ile birlikte, oyuncuların gönlünü fethedecek bir smilasyon yapısı sizleri beklemektedir. Bu içeriğimizde de ETS 2 Renault Megane 2 II Araba modu ile birlikte sizlerle paylaşımda bulunacağız.

ETS 2 Renault Megane 2 II Araba Modu

Tır kullanmayı sevenler genelde simülasyon tarafına büyük bir ilgi duymaktadırlar. Bu nedenten dolayı da sizlerle birlikte Renault Megane 2 II Araba 1.47 modunu paylaşmaktayız. Uzun süredir bi hayli beğeni alan ve beğeni kazanan bir araç modu olması sebebiyle, sizlerin de seveceğini düşünmekteyim. Mod, oyun ile birlikte tamamen 1.47 sürümü ile uyuşmaktadır. Bizler modları paylaşmadan önce bizzat deniyoruz ve sizlerle birlikte paylaşıma paylaşmak istedik. Bunun yanında oyunun uyumlu sürümüne kurulum sağladığınızda herhangi bir problem olmayacaktır. ETS 2 araba modu paylaşımlarımız, özellikle son haftalarda oyuncular aracılığıyla bir hayli beğenilmektedir. Bu nedenten dolayı mutlaka kategorimizde bulunan oyunlara göz atmanızı tavsiye etmekteyim.

Euro Truck Simulator 2 Renault Megane 2 II Araba modu içinde bulunan özelliklere kısaca liste halinde bir göz atalım. Bunun yanında sizlerde indirmiş olduğunuz modun detaylarını bi hayli hızlıca öğrenmiş olabilirsiniz.

  • Renault Megane 2 II Arabasını 1.47 versiyonudur.

Renault Megane 2 II Araba

Renault Megane 2 II Araba

Renault Megane 2 II Araba

Renault Megane 2 II Araba

 

Mod Hakkında
Yapımcı: trzpro
Oyun Sürümü: ETS 2 1.47 Mod
Mod Türü: Araç

ETS 2 Renault Megane 2 II Araba Mod Kurulumu

Mod Kurulumu
  1. Aşağıdaki linkten ETS 2 Renault Megane 2 II Araba Modu bilgisayarınıza indirin.
  2. Bilgisayarımızdan Belgeler klasörünü açalım.
  3. Buradan ise Euro Truck Simulator 2 klasöründen Mod klasörüne girelim.
  4. İndirdiğiniz Rar içindeki .scs dosyalarını buraya atın.

ETS 2 Renault Megane 2 II Araba Modu İndir

Bu içeriğimizde sizlerle birlikte ETS 2 Renault Megane 2 II Araba mod indir paylaşımında bulunmaktayız. Bunun yanında sizlerde modu indirerek bi hayli hızlıca kurulum sağlayabilirsiniz. Mod bölümünde bir problem yaşamamanız için uyumlu olan sürümü kullanmanızı tavsiye etmekteyim. Bunun yanında oyun içinde herhangi bir donma, oyundan atma gibi problemler ile karşılaşmamış olacaksınızdır.

Renault Megane 2 II Araba Modunu İndir [1.47.x]