ETS 2 Mercedes Maybach S650 (1.49.x)

ETS 2 Mercedes Maybach S650 (1.49.x)

tarafından
8
ETS 2 Mercedes Maybach S650 (1.49.x)

ETS 2 Mercedes Maybach S650 (1.49.x), oyun bölümümüzde ETS 2 Mercedes Maybach S650 (1.49.x) modun detaylarını bir araya getirdik..

5/5

ETS 2 Mercedes Maybach S650 Euro Truck Simulator 2, oyun dünyasında en fazla bi hayli beğeni alan ve beğeni kazanan simülasyon çeşitlerinden biri olma özelliğini taşır. Tır kullanma oyunu denildiğinde ilk kez akla geldiği için, genelde bu bağlamda büyük bir ilgi ve rağbet bulunmaktadır. Gerçekçi bir fizik ve oyun motoru ile birlikte, oyuncuların gönlünü fethedecek bir yapı sizleri beklemektedir. Bu içeriğimizde de ETS 2 Mercedes Maybach S650 modu ile birlikte sizlerle paylaşımda bulunacağız. Dilerseniz kısaca mod ile alakalı gerekli bilgilere geçiş yapabiliriz.

ETS 2 Mercedes Maybach S650 Modu

Tır kullanmayı sevenler genelde simülasyon tarafına büyük bir ilgi duymaktadırlar. Fiat markası da genelde bi hayli beğeni alan durumlardan biri olma özelliğini taşır. Bu nedenten dolayı da sizlerle birlikte ETS 2 Mercedes Maybach S650 modunu paylaşmaktayız. Uzun süredir bi hayli beğeni alan ve beğeni kazanan bir araç modu olması sebebiyle, sizlerin de seveceğini düşünmekteyim. Mod, oyun ile birlikte tamamen uyuşmaktadır. Bizler modları paylaşmadan önce bizzat deniyoruz ve sizlerle birlikte paylaşıma paylaşmak istedik. Bunun yanında oyunun uyumlu sürümüne kurulum sağladığınızda herhangi bir problem olmayacaktır. ETS 2 mod paylaşımlarımız, özellikle son haftalarda oyuncular aracılığıyla bir hayli beğenilmektedir. Bu nedenten dolayı mutlaka kategorimizde bulunan oyunlara göz atmanızı tavsiye etmekteyim.

ETS 2 Mercedes Maybach S650 modu içinde bulunan özelliklere kısaca maddeler halinde bir göz atalım. Bunun yanında sizlerde indirmiş olduğunuz modun detaylarını bi hayli hızlıca öğrenmiş olabilirsiniz.

Mod Bilhassari

-5 Farklı alt zemin kaplamaları
-5 Farklı koltuk kılıfları
-5 Farklı kokpit kaplamaları
-5 Farklı tavan kaplamaları
-5 Farklı direksiyon simidi kaplamaları
-2 Farklı deklanşör yanıp sönüyor
-2 Farklı cam flaş ışıkları
-2 Farklı Logo
-5 Farklı kabin aydınlatması
-11 Farklı insanlar
-2 Farklı kaput
-6 Farklı neon aydınlatma
-1 Panjur logosu
-2 Farklı plaka
-2 Farklı koku animasyonları
-Animasyonlu bayrak animasyonu
-8 Farklı Tekerlekler

Mod Hakkında
Yapımcı: Mert İrşi
Oyun Sürümü: ETS 2 Araba Modu
Mod Türü: Araba

 

Mercedes Maybach S650 1.49x 1

ETS 2 Mercedes Maybach S650 Mod Kurulumu

Mod Kurulumu
  1. Aşağıdaki linkten ETS 2 Mercedes Maybach S650 modunu bilgisayarınıza indirin.
  2. Bilgisayarımızdan Belgeler klasörünü açalım.
  3. Buradan ise Euro Truck Simulator 2 klasöründen Mod klasörüne girelim.
  4. İndirdiğiniz Rar içindeki .scs dosyalarını buraya atın.

ETS 2 Mercedes Maybach S650 Modu İndir

Bu içeriğimizde sizlerle birlikte ETS 2 Mercedes Maybach S650 mod indir paylaşımında bulunmaktayız. Bunun yanında sizlerde modu indirerek bi hayli hızlıca kurulum sağlayabilirsiniz. Mod bölümünde bir problem yaşamamanız için uyumlu olan sürümü kullanmanızı tavsiye etmekteyim. Bunun yanında oyun içinde herhangi bir donma, oyundan atma gibi problemler ile karşılaşmamış olacaksınızdır.

Mercedes Maybach S650 Modunu İndir [1.49.x]