ETS 2 – Mercedes-Benz Yeni Travego 15 Otobüs Modu (1.46)

ETS 2 – Mercedes-Benz Yeni Travego 15 Otobüs Modu (1.46)

tarafından
9
ETS 2 – Mercedes-Benz Yeni Travego 15 Otobüs Modu (1.46)

ETS 2 – Mercedes-Benz Yeni Travego 15 Otobüs Modu (1.46), oyun bölümümüzde ETS 2 – Mercedes-Benz Yeni Travego 15 Otobüs Modu (1.46) modun detaylarını bir araya getirdik..

4.7/5

ETS 2 ile gerçekçi bir deneyim yaşamaya hazır mısınız? Simülasyon dünyasının en fazla bi hayli beğeni alan isimlerinden birisi olan Euro Truck Simulator, her geçen gün daha büyük bir rağbet görmektedir. Oyuncular aracılığıyla gerçek anlamıyla bi hayli beğeni alan bu oyunumuz, simülasyon olarak harika özellikle sağlamaktadır. Bilhassa de ETS 2 otobüs modları ile birlikte daha da fazla rağbet görmektedir. Bu içeriğimizde de güncel bir şekilde paylaşılan ETS 2 Mercedes-Benz Yeni Travego 15 modu içeriğini siz değerli okurlarımıza aktaracağız. Dilerseniz mod ile alakalı diğer bilgilere bi hayli hızlıca geçiş yapabiliriz. Bunun yanında aklınıza takılan soru işaretlerini de yanıtlamış olabiliriz.

ETS 2 Mercedes-Benz Yeni Travego 15 Modu

ETS 2 oyununda otobüs kullanmaya hazır mısınız? Mod yapımcılarının özellikle beğenerek yaptığı otobüs modları, oyuncular aracılığıyla büyük bir ilgi görmektedir. Bu noktada ETS 2 otobüs modu 1.46 modlarını da siz değerli okurlarımıza aktarmaktayız. Bildiğiniz gibi bir çok değişik mod yapımcıları bulunmaktadır. Bu mod yapımcıları da harika bir biçimde modu hazırlamışlar ve paylaşmaktadırlar. Otobüs modları, genelde sesleri ve yapıları ile birlikte daha fazla ön plana çıkmaktadırlar. Oyuncular uzun araç kullanma hususunda daha fazla isteklidirler. Aynı zamanda gösterge, konsol gibi alanlar da diğer araçlara göre daha kapsamlı bir şekildedır. Bu tür konular da haliyle oyuncular için büyük bir avantaj ve rağbet diyebiliriz. Bu nedenten dolayı da siz değerli okurlarımız için bu modu paylaşmak istedim. Umarım siz değerli okurlarımız için güzel bir mod paylaşımı olacaktır. Hemen aşağıda bulunan ETS 2 Mercedes-Benz Yeni Travego otobüs modu içeriğinin indirme bağlantısına ulaşabilirsiniz.

Euro Truck Simulator 2 Mercedes-Benz Yeni Travego 15 modu içinde bulunan özelliklere kısaca maddeler halinde bir göz atalım. Bunun yanında sizlerde indirmiş olduğunuz modun detaylarını bi hayli hızlıca öğrenmiş olabilirsiniz.

  • Yüksek model değeri ve dokular,
  • Gerçekçi iç mekan seçeneği,
  • Gerçekçi motor seçeneği,
  • Gerçekçi retarder sesi,
  • Oyun motorunda yer almayan ve dünya çapında ilk olan 7.kamera seçeneği.

Mercedes-Benz Yeni Travego 15

Mercedes-Benz Yeni Travego 15

Mercedes-Benz Yeni Travego 15

Mercedes-Benz Yeni Travego 15

Mercedes-Benz Yeni Travego 15

Mercedes-Benz Yeni Travego 15

Mod Hakkında
Proje Sahibi: Ağır Vasıta Türkiye
Model: Yağız Bakırcı
Düzenle & Dönüştür: Harun Aras (KskLi1453)
Diğer 3D Modeller: İsmail Arslan
Dokular: Emin Doğuş Güraksın – Berk Gömleksiz
Dashboard: Trzpro
Skin, Logo: Emin Doğuş Güraksın – Furkan Kısacık
Oyun Sürümü: ETS 2 Otobüs Modu
Mod Türü: Otobüs

ETS 2 Mercedes-Benz Yeni Travego 15 Mod Kurulumu

Mod Kurulumu
  1. Aşağıdaki linkten ETS 2 Mercedes-Benz Yeni Travego 15 Modu bilgisayarınıza indirin.
  2. Bilgisayarımızdan Belgeler klasörünü açalım.
  3. Buradan ise Euro Truck Simulator 2 klasöründen Mod klasörüne girelim.
  4. İndirdiğiniz Rar içindeki .scs dosyalarını buraya atın.

ETS 2 Mercedes-Benz Yeni Travego 15 Modu İndir

Bu içeriğimizde sizlerle birlikte ETS 2 Mercedes-Benz Yeni Travego 15 mod indir paylaşımında bulunmaktayız. Bunun yanında sizlerde modu indirerek bi hayli hızlıca kurulum sağlayabilirsiniz. Mod bölümünde bir problem yaşamamanız için uyumlu olan sürümü kullanmanızı tavsiye etmekteyim. Bunun yanında oyun içinde herhangi bir donma, oyundan atma gibi problemler ile karşılaşmamış olacaksınızdır.

Mercedes-Benz Yeni Travego 15 Modunu İndir [1.46.x]