ETS 2 Mercedes-Benz New Travego 16 SHD (1.49.x)

ETS 2 Mercedes-Benz New Travego 16 SHD (1.49.x)

tarafından
12
ETS 2 Mercedes-Benz New Travego 16 SHD (1.49.x)

ETS 2 Mercedes-Benz New Travego 16 SHD (1.49.x), oyun bölümümüzde ETS 2 Mercedes-Benz New Travego 16 SHD (1.49.x) modun detaylarını bir araya getirdik..

Değerlendirin

Mercedes-Benz New Travego 16 SHD Euro Truck Simulator 2, oyun dünyasında en fazla bi hayli beğeni alan ve beğeni kazanan simülasyon çeşitlerinden biri olma özelliğini taşır. Tır kullanma oyunu denildiğinde ilk kez akla geldiği için, genelde bu bağlamda büyük bir ilgi ve rağbet bulunmaktadır. Gerçekçi bir fizik ve oyun motoru ile birlikte, oyuncuların gönlünü fethedecek bir yapı sizleri beklemektedir. Bu içeriğimizde de ETS 2 Mercedes-Benz New Travego 16 SHD modu ile birlikte sizlerle paylaşımda bulunacağız. Dilerseniz kısaca mod ile alakalı gerekli bilgilere geçiş yapabiliriz.

ETS 2 Mercedes-Benz New Travego 16 SHD Modu

Tır kullanmayı sevenler genelde simülasyon tarafına büyük bir ilgi duymaktadırlar. Fiat markası da genelde bi hayli beğeni alan durumlardan biri olma özelliğini taşır. Bu nedenten dolayı da sizlerle birlikte Mercedes-Benz New Travego 16 SHD 1.49 modunu paylaşmaktayız. Uzun süredir bi hayli beğeni alan ve beğeni kazanan bir araç modu olması sebebiyle, sizlerin de seveceğini düşünmekteyim. Mod, oyun ile birlikte tamamen uyuşmaktadır. Bizler modları paylaşmadan önce bizzat deniyoruz ve sizlerle birlikte paylaşıma paylaşmak istedik. Bunun yanında oyunun uyumlu sürümüne kurulum sağladığınızda herhangi bir problem olmayacaktır. ETS 2 mod paylaşımlarımız, özellikle son haftalarda oyuncular aracılığıyla bir hayli beğenilmektedir. Bu nedenten dolayı mutlaka kategorimizde bulunan oyunlara göz atmanızı tavsiye etmekteyim.

Euro Truck Simulator 2 Mercedes-Benz New Travego 16 SHD modu içinde bulunan özelliklere kısaca maddeler halinde bir göz atalım. Bunun yanında sizlerde indirmiş olduğunuz modun detaylarını bi hayli hızlıca öğrenmiş olabilirsiniz.

Mod Bilhassari

-Yüksek model değeri ve dokuları
-Gerçekçi iç mekan
-Gerçekçi motor ve şanzıman değerleri
-Gerçekçi motor Sesi
-Gerçekçi geciktirici ses
– Oyun motoruna dahil olmayan ve dünya çapında ilk olan 7. kamera ve daha fazlası!

Mod Hakkında
Yapımcı: Proje Sahibi: Ağır Taşıtlar Türkiye / HVT
Model: Doğız Bakırcı
Düzenle, Dönüştür: Harun Aras (KskLi1453)
Diğer 3D Modeller: İsmail Arslan
Dokular: Emin Doğuş Gümüşsýn – Berk Gömleksiz
Gösterge Tablosu: Trzpro
Cilt, Logo: Emin Doğuş Gümüşsýn – Furkan Kızıl – Berkant Terzi
Oyun Sürümü: ETS 2 Otobüs Modu
Mod Türü: Otobüs 

tra1 1

tra2tra3

ETS 2 Mercedes-Benz New Travego 16 SHD Mod Kurulumu

Mod Kurulumu
  1. Aşağıdaki linkten Mercedes-Benz New Travego 16 SHD Modu bilgisayarınıza indirin.
  2. Bilgisayarımızdan Belgeler klasörünü açalım.
  3. Buradan ise Euro Truck Simulator 2 klasöründen Mod klasörüne girelim.
  4. İndirdiğiniz Rar içindeki .scs dosyalarını buraya atın.

ETS 2 Mercedes-Benz New Travego 16 SHD Modu İndir

Bu içeriğimizde sizlerle birlikte ETS 2 Mercedes-Benz New Travego 16 SHD mod indir paylaşımında bulunmaktayız. Bunun yanında sizlerde modu indirerek bi hayli hızlıca kurulum sağlayabilirsiniz. Mod bölümünde bir problem yaşamamanız için uyumlu olan sürümü kullanmanızı tavsiye etmekteyim. Bunun yanında oyun içinde herhangi bir donma, oyundan atma gibi problemler ile karşılaşmamış olacaksınızdır.

Mercedes-Benz New Travego 16 SHD Modunu İndir [1.49.x]