ETS 2 – MB 16 Shd Özlem Diyarbakır Kaplaması Modu (1.47.x)

ETS 2 – MB 16 Shd Özlem Diyarbakır Kaplaması Modu (1.47.x)

tarafından
8
ETS 2 – MB 16 Shd Özlem Diyarbakır Kaplaması Modu (1.47.x)

ETS 2 – MB 16 Shd Özlem Diyarbakır Kaplaması Modu (1.47.x), oyun bölümümüzde ETS 2 – MB 16 Shd Özlem Diyarbakır Kaplaması Modu (1.47.x) modun detaylarını bir araya getirdik..

Değerlendirin

ETS 2 ile gerçekçi bir deneyim yaşamaya hazır mısınız? Simülasyon dünyasının en fazla bi hayli beğeni alan isimlerinden birisi olan Euro Truck Simulator, her geçen gün daha büyük bir rağbet görmektedir. Oyuncular aracılığıyla gerçek anlamıyla bi hayli beğeni alan bu oyunumuz, simülasyon olarak harika özellikle sağlamaktadır. Bilhassa de ETS 2 otobüs modları 1.47 ile birlikte daha da fazla rağbet görmektedir. Bu içeriğimizde de güncel bir şekilde paylaşılan ETS 2 MB 16 Shd Özlem Diyarbakır Kaplaması modu içeriğini siz değerli okurlarımıza aktaracağız. Dilerseniz mod ile alakalı diğer bilgilere bi hayli hızlıca geçiş yapabiliriz. Bunun yanında aklınıza takılan soru işaretlerini de yanıtlamış olabiliriz.

ETS 2 MB 16 Shd Özlem Diyarbakır Kaplaması Modu

ETS 2 oyununda otobüs kullanmaya hazır mısınız? Mod yapımcılarının özellikle beğenerek yaptığı otobüs modları, oyuncular aracılığıyla büyük bir ilgi görmektedir. Bu noktada ETS 2 otobüs modu 1.47 modlarını da siz değerli okurlarımıza aktarmaktayız. Bildiğiniz gibi bir çok değişik mod yapımcıları bulunmaktadır. Bu mod yapımcıları da harika bir biçimde modu hazırlamışlar ve paylaşmaktadırlar. Otobüs modları, genelde sesleri ve yapıları ile birlikte daha fazla ön plana çıkmaktadırlar. Oyuncular uzun araç kullanma hususunda daha fazla isteklidirler. Aynı zamanda gösterge, konsol gibi alanlar da diğer araçlara göre daha kapsamlı bir şekildedır. Bu tür konular da haliyle oyuncular için büyük bir avantaj ve rağbet diyebiliriz. Bu nedenten dolayı da siz değerli okurlarımız için bu modu paylaşmak istedim. Umarım siz değerli okurlarımız için güzel bir mod paylaşımı olacaktır. Hemen aşağıda bulunan ETS 2 MB 16 Shd Özlem Diyarbakır Kaplaması otobüs modu içeriğinin indirme bağlantısına ulaşabilirsiniz.

Euro Truck Simulator 2 MB 16 Shd Özlem Diyarbakır Kaplaması modu içinde bulunan özelliklere kısaca maddeler halinde bir göz atalım. Bunun yanında sizlerde indirmiş olduğunuz modun detaylarını bi hayli hızlıca öğrenmiş olabilirsiniz.

Mod Bilhassari
  • MB 16 Shd Özlem Diyarbakır Kaplaması Modunu içermektedir.

MB 16 Shd Özlem Diyarbakır Kaplaması

MB 16 Shd Özlem Diyarbakır Kaplaması

Mod Hakkında
Yapımcı: zzskin
Oyun Sürümü: ETS 2 skin mod
Mod Türü: Otobüs

ETS 2 MB 16 Shd Özlem Diyarbakır Kaplaması Mod Kurulumu

Mod Kurulumu
  1. Aşağıdaki linkten ETS 2 MB 16 Shd Özlem Diyarbakır Kaplaması Modu bilgisayarınıza indirin.
  2. Bilgisayarımızdan Belgeler klasörünü açalım.
  3. Buradan ise Euro Truck Simulator 2 klasöründen Mod klasörüne girelim.
  4. İndirdiğiniz Rar içindeki .scs dosyalarını buraya atın.

ETS 2 MB 16 Shd Özlem Diyarbakır Kaplaması Modu İndir

Bu içeriğimizde sizlerle birlikte ETS 2 MB 16 Shd Özlem Diyarbakır Kaplaması mod indir paylaşımında bulunmaktayız. Bunun yanında sizlerde modu indirerek bi hayli hızlıca kurulum sağlayabilirsiniz. Mod bölümünde bir problem yaşamamanız için uyumlu olan sürümü kullanmanızı tavsiye etmekteyim. Bunun yanında oyun içinde herhangi bir donma, oyundan atma gibi problemler ile karşılaşmamış olacaksınızdır.

MB 16 Shd Özlem Diyarbakır Kaplaması Modunu İndir [1.47.x]