ETS 2 – Marcopolo G7 Paradiso 1200 Otobüs Modu (1.46)

ETS 2 – Marcopolo G7 Paradiso 1200 Otobüs Modu (1.46)

tarafından
14
ETS 2 – Marcopolo G7 Paradiso 1200 Otobüs Modu (1.46)

ETS 2 – Marcopolo G7 Paradiso 1200 Otobüs Modu (1.46), oyun bölümümüzde ETS 2 – Marcopolo G7 Paradiso 1200 Otobüs Modu (1.46) modun detaylarını bir araya getirdik..

5/5

ETS 2 ile gerçekçi bir deneyim yaşamaya hazır mısınız? Simülasyon dünyasının en fazla bi hayli beğeni alan isimlerinden birisi olan Euro Truck Simulator, her geçen gün daha büyük bir rağbet görmektedir. Oyuncular aracılığıyla gerçek anlamıyla bi hayli beğeni alan bu oyunumuz, simülasyon olarak harika özellikle sağlamaktadır. Bilhassa de ETS 2 otobüs modları ile birlikte daha da fazla rağbet görmektedir. Bu içeriğimizde de güncel bir şekilde paylaşılan ETS 2 Marcopolo G7 Paradiso 1200 modu içeriğini siz değerli okurlarımıza aktaracağız. Dilerseniz mod ile alakalı diğer bilgilere bi hayli hızlıca geçiş yapabiliriz. Bunun yanında aklınıza takılan soru işaretlerini de yanıtlamış olabiliriz.

ETS 2 Marcopolo G7 Paradiso 1200 Modu

ETS 2 oyununda otobüs kullanmaya hazır mısınız? Mod yapımcılarının özellikle beğenerek yaptığı otobüs modları, oyuncular aracılığıyla büyük bir ilgi görmektedir. Bu noktada ETS 2 otobüs modu 1.46 modlarını da siz değerli okurlarımıza aktarmaktayız. Bildiğiniz gibi bir çok değişik mod yapımcıları bulunmaktadır. Bu mod yapımcıları da harika bir biçimde modu hazırlamışlar ve paylaşmaktadırlar. Otobüs modları, genelde sesleri ve yapıları ile birlikte daha fazla ön plana çıkmaktadırlar. Oyuncular uzun araç kullanma hususunda daha fazla isteklidirler. Aynı zamanda gösterge, konsol gibi alanlar da diğer araçlara göre daha kapsamlı bir şekildedır. Bu tür konular da haliyle oyuncular için büyük bir avantaj ve rağbet diyebiliriz. Bu nedenten dolayı da siz değerli okurlarımız için bu modu paylaşmak istedim. Umarım siz değerli okurlarımız için güzel bir mod paylaşımı olacaktır. Hemen aşağıda bulunan ETS 2 Marcopolo G7 Paradiso 1200 otobüs modu içeriğinin indirme bağlantısına ulaşabilirsiniz.

Euro Truck Simulator 2 Marcopolo G7 Paradiso 1200 modu içinde bulunan özelliklere kısaca maddeler halinde bir göz atalım. Bunun yanında sizlerde indirmiş olduğunuz modun detaylarını bi hayli hızlıca öğrenmiş olabilirsiniz.

  • Mod tamamen animasyonludur,
  • İç mekan aydınlatması mevcuttur,
  • Skin kaplamalar ile kaplanabilir,
  • Bu aracı mod galerisinden satın alabilirsiniz.

Marcopolo G7 Paradiso 1200

Marcopolo G7 Paradiso 1200

Marcopolo G7 Paradiso 1200

Marcopolo G7 Paradiso 1200

Mod Hakkında
Original 3D Model: Edson Antonio (EDSONV12)
Conversion: BWS/BansheeModwork. (Bimo Wahyu Saputro)
Sound: BWS/BansheeModwork. (Bimo Wahyu Saputro)
UI dashboard: Oscar.icon: Norman Rodrigues
Animated Sign: Modshop.
Oyun Sürümü: ETS 2 Otobüs Modu
Mod Türü: Otobüs

ETS 2 Marcopolo G7 Paradiso 1200 Mod Kurulumu

Mod Kurulumu
  1. Aşağıdaki linkten ETS 2 Marcopolo G7 Paradiso 1200 Modu bilgisayarınıza indirin.
  2. Bilgisayarımızdan Belgeler klasörünü açalım.
  3. Buradan ise Euro Truck Simulator 2 klasöründen Mod klasörüne girelim.
  4. İndirdiğiniz Rar içindeki .scs dosyalarını buraya atın.

ETS 2 Marcopolo G7 Paradiso 1200 Modu İndir

Bu içeriğimizde sizlerle birlikte ETS 2 Marcopolo G7 Paradiso 1200 mod indir paylaşımında bulunmaktayız. Bunun yanında sizlerde modu indirerek bi hayli hızlıca kurulum sağlayabilirsiniz. Mod bölümünde bir problem yaşamamanız için uyumlu olan sürümü kullanmanızı tavsiye etmekteyim. Bunun yanında oyun içinde herhangi bir donma, oyundan atma gibi problemler ile karşılaşmamış olacaksınızdır.

Marcopolo G7 Paradiso 1200 Modunu İndir [1.46.x]