ETS 2 MAN TGS Euro 5 Yeni v3 Kamyon Modu (1.47.x)

ETS 2 MAN TGS Euro 5 Yeni v3 Kamyon Modu (1.47.x)

tarafından
11
ETS 2 MAN TGS Euro 5 Yeni v3 Kamyon Modu (1.47.x)

ETS 2 MAN TGS Euro 5 Yeni v3 Kamyon Modu (1.47.x), oyun bölümümüzde ETS 2 MAN TGS Euro 5 Yeni v3 Kamyon Modu (1.47.x) modun detaylarını bir araya getirdik..

Değerlendirin

Euro Truck Simulator 2, oyun dünyasında en fazla bi hayli beğeni alan ve beğeni kazanan simülasyon çeşitlerinden biri olma özelliğini taşır. Tır kullanma oyunu denildiğinde ilk kez akla geldiği için, genelde bu bağlamda büyük bir ilgi ve rağbet bulunmaktadır. Gerçekçi bir fizik ve oyun motoru ile birlikte, oyuncuların gönlünü fethedecek bir yapı sizleri beklemektedir. Bu içeriğimizde de ETS 2 MAN TGS Euro 5 Yeni v3 Kamyon modu ile birlikte sizlerle paylaşımda bulunacağız. Dilerseniz kısaca mod ile alakalı gerekli bilgilere geçiş yapabiliriz.

ETS 2 MAN TGS Euro 5 Yeni v3 Tır Kamyon Modu

Tır kullanmayı sevenler genelde simülasyon tarafına büyük bir ilgi duymaktadırlar. Fiat markası da genelde bi hayli beğeni alan durumlardan biri olma özelliğini taşır. Bu nedenten dolayı da sizlerle birlikte MAN TGS Euro 5 Yeni v3 Kamyon 1.47 modunu paylaşmaktayız. Uzun süredir bi hayli beğeni alan ve beğeni kazanan bir araç modu olması sebebiyle, sizlerin de seveceğini düşünmekteyim. Mod, oyun ile birlikte tamamen uyuşmaktadır. Bizler modları paylaşmadan önce bizzat deniyoruz ve sizlerle birlikte paylaşıma paylaşmak istedik. Bunun yanında oyunun uyumlu sürümüne kurulum sağladığınızda herhangi bir problem olmayacaktır. ETS 2 mod paylaşımlarımız, özellikle son haftalarda oyuncular aracılığıyla bir hayli beğenilmektedir. Bu nedenten dolayı mutlaka kategorimizde bulunan oyunlara göz atmanızı tavsiye etmekteyim.

Euro Truck Simulator 2 MAN TGS Euro 5 Yeni v3 Kamyon modu içinde bulunan özelliklere kısaca maddeler halinde bir göz atalım. Bunun yanında sizlerde indirmiş olduğunuz modun detaylarını bi hayli hızlıca öğrenmiş olabilirsiniz.

 • -tüm şasi yenilendi
 • -yeni pil kutusu türleri eklendi
 • -yeni antang (baş ağrısı rafı) çeşitleri
 • -büyük boy tekerlekler (24 inç)
 • -man tgs çin “sitrak” türleri
 • – ağır tomruk kamyonu römork çeşitleri eklendi
 • ve özelleştirilebilir çok daha yükseksı…

#foogallery-gallery-2998 .fg-image {
width: 640px;
}

Mod Hakkında
Yapımcı: ovo
Oyun Sürümü: ETS 2 Tır Modu
Mod Türü: Tır

ETS 2 MAN TGS Euro 5 Yeni v3 Kamyon Mod Kurulumu

Mod Kurulumu
 1. Aşağıdaki linkten ETS 2 MAN TGS Euro 5 Yeni v3 Kamyon Modu bilgisayarınıza indirin.
 2. Bilgisayarımızdan Belgeler klasörünü açalım.
 3. Buradan ise Euro Truck Simulator 2 klasöründen Mod klasörüne girelim.
 4. İndirdiğiniz Rar içindeki .scs dosyalarını buraya atın.

ETS 2 MAN TGS Euro 5 Yeni v3 Kamyon Modu İndir

Bu içeriğimizde sizlerle birlikte ETS 2 MAN TGS Euro 5 Yeni v3 Kamyon mod indir paylaşımında bulunmaktayız. Bunun yanında sizlerde modu indirerek bi hayli hızlıca kurulum sağlayabilirsiniz. Mod bölümünde bir problem yaşamamanız için uyumlu olan sürümü kullanmanızı tavsiye etmekteyim. Bunun yanında oyun içinde herhangi bir donma, oyundan atma gibi problemler ile karşılaşmamış olacaksınızdır.

MAN TGS Euro 5 Yeni v3 Kamyon Modunu İndir [1.47.x]