ETS 2 – Man Lion’s 2017 Efe Tur Otobüs Modu (1.46.x)

ETS 2 – Man Lion’s 2017 Efe Tur Otobüs Modu (1.46.x)

tarafından
9
ETS 2 – Man Lion’s 2017 Efe Tur Otobüs Modu (1.46.x)

ETS 2 – Man Lion’s 2017 Efe Tur Otobüs Modu (1.46.x), oyun bölümümüzde ETS 2 – Man Lion’s 2017 Efe Tur Otobüs Modu (1.46.x) modun detaylarını bir araya getirdik..

4.7/5

ETS 2 ile gerçekçi bir deneyim yaşamaya hazır mısınız? Simülasyon dünyasının en fazla bi hayli beğeni alan isimlerinden birisi olan Euro Truck Simulator, her geçen gün daha büyük bir rağbet görmektedir. Oyuncular aracılığıyla gerçek anlamıyla bi hayli beğeni alan bu oyunumuz, simülasyon olarak harika özellikle sağlamaktadır. Bilhassa de ETS 2 otobüs modları ile birlikte daha da fazla rağbet görmektedir. Bu içeriğimizde de güncel bir şekilde paylaşılan ETS 2 Man Lion’s 2017 Efe Tur Otobüs modu içeriğini siz değerli okurlarımıza aktaracağız. Efe turizm otobüs skini ile harika bir deneyim olacak. Efe eturizm Yolcu taşımacılığı şifrketina ait otobüs kaplaması gerçekçi bir biçimde dizayn edilmiştir.Dilerseniz mod ile alakalı diğer bilgilere bi hayli hızlıca geçiş yapabiliriz. Bunun yanında aklınıza takılan soru işaretlerini de yanıtlamış olabiliriz.

ETS 2 Man Lion’s 2017 Efe Tur Otobüs Modu

ETS 2 oyununda otobüs kullanmaya hazır mısınız? Mod yapımcılarının özellikle beğenerek yaptığı otobüs modları, oyuncular aracılığıyla büyük bir ilgi görmektedir. Bu noktada ETS 2 otobüs modu 1.46 modlarını da siz değerli okurlarımıza aktarmaktayız. Bildiğiniz gibi bir çok değişik mod yapımcıları bulunmaktadır. Bu mod yapımcıları da harika bir biçimde modu hazırlamışlar ve paylaşmaktadırlar. Otobüs modları, genelde sesleri ve yapıları ile birlikte daha fazla ön plana çıkmaktadırlar. Oyuncular uzun araç kullanma hususunda daha fazla isteklidirler. Aynı zamanda gösterge, konsol gibi alanlar da diğer araçlara göre daha kapsamlı bir şekildedır. Bu tür konular da haliyle oyuncular için büyük bir avantaj ve rağbet diyebiliriz. Bu nedenten dolayı da siz değerli okurlarımız için bu modu paylaşmak istedim. Umarım siz değerli okurlarımız için güzel bir mod paylaşımı olacaktır. Hemen aşağıda bulunan ETS 2 Man Lion’s 2017 Efe Tur Otobüs  otobüs modu içeriğinin indirme bağlantısına ulaşabilirsiniz.

Euro Truck Simulator 2 Man Lion’s 2017 Efe Tur Otobüs  modu içinde bulunan özelliklere kısaca maddeler halinde bir göz atalım. Bunun yanında sizlerde indirmiş olduğunuz modun detaylarını bi hayli hızlıca öğrenmiş olabilirsiniz.

Man Lion's 2017 Efe Tur Otobüs

Man Lion’s 2017 Efe Tur Otobüs

Man Lion's 2017 Efe Tur Otobüs

Man Lion’s 2017 Efe Tur Otobüs

Mod Hakkında
Yapımcı: BarisKaya
Oyun Sürümü: ETS 2 Otobüs Modu
Mod Türü: Otobüs

ETS 2 Man Lion’s 2017 Efe Tur Otobüs Mod Kurulumu

Mod Kurulumu
  1. Aşağıdaki linkten ETS 2 Man Lion’s 2017 Efe Tur Otobüs Modu bilgisayarınıza indirin.
  2. Bilgisayarımızdan Belgeler klasörünü açalım.
  3. Buradan ise Euro Truck Simulator 2 klasöründen Mod klasörüne girelim.
  4. İndirdiğiniz Rar içindeki .scs dosyalarını buraya atın.
  5. Modun çalışması için modu araç modunun üstüne koymanız gerekir.

ETS 2 Man Lion’s 2017 Efe Tur Otobüs Modu İndir

Bu içeriğimizde sizlerle birlikte ETS 2 Man Lion’s 2017 Efe Tur Otobüs mod indir paylaşımında bulunmaktayız. Bunun yanında sizlerde modu indirerek bi hayli hızlıca kurulum sağlayabilirsiniz. Mod bölümünde bir problem yaşamamanız için uyumlu olan sürümü kullanmanızı tavsiye etmekteyim. Bunun yanında oyun içinde herhangi bir donma, oyundan atma gibi problemler ile karşılaşmamış olacaksınızdır.

Man Lion’s 2017 Efe Tur Otobüs  Modunu İndir [1.46.x]