ETS 2 – Kassbohrer Tanker Dorse Modu (1.46.x)

ETS 2 – Kassbohrer Tanker Dorse Modu (1.46.x)

tarafından
9
ETS 2 – Kassbohrer Tanker Dorse Modu (1.46.x)

ETS 2 – Kassbohrer Tanker Dorse Modu (1.46.x), oyun bölümümüzde ETS 2 – Kassbohrer Tanker Dorse Modu (1.46.x) modun detaylarını bir araya getirdik..

5/5

Bir tır oyunu ne kadar gerçekçi olabilir? İşte bu soruya SCS yapımcıları Euro Truck Simulator 2 ile birlikte yanıt vermektedirler. Uzun senelerdan bu yana simülasyon dünyasında popülerliğini koruyan ETS 2, her geçen gün daha fazla kitle ile karşılaşmaktadır. Bildiğiniz gibi ETS 2, bir tır sürme simülasyonudur. Bu noktada tabi mod yapımcıları oyuna farklı zevkler getirmektedir. Örnek olarak burada paylaşımı yaptığımız ETS 2 Kassbohrer Tanker dorse modu da buna en iyi örneklerden biri olma özelliğini taşır. Gelin mod ile alakalı bilgilere bi hayli hızlıca geçiş sağlayalım.

ETS 2 Kassbohrer Tanker Dorse Modu

Oyun Serüveni olarak her geçen gün farklı modlar paylaşmaktayız. Bilhassa de bu alanda ets 2 tır modu paylaşımlarımız göze çarpmaktadır. Tabi tır kullanırken de bunun yanı sıra dorseler olmazsa olmazlardan biri olma özelliğini taşır. Bizlerde bu içeriğimizde dorse paylaşımında bulunmaktayız. Bunun yanında sizlerde tır kullanırken fazla daha fazla zevk alabileceksinizdir. Burada paylaşmış olduğumuz dorse modu, 1.46 sürümü ile birlikte uyumludur. Mod yapımcıları güncelleme yaptıkça, bizlerde siz değerli okurlarımıza özel olarak güncellemelerimizi paylaşmaktayız. Sizlerde hemen bu içeriğimizde bulunan ETS 2 Kassbohrer Tanker dorse mod indirmesini sağlayabilirsiniz. Aşağıda bulunan indirme bağlantılarına tıklamanız yeterli olacaktır. Orada reklamsız ve sorunsuz olarak indirme sağlayabilirsiniz.

Şimdi gelin dorse ile alakalı özelliklere bir göz atalım. Bunun yanında indirmiş olduğunuz ETS 2 dorse modu 1.46 modunu daha yakında zamandan tanımış olacaksınız.

 • Yanıcı ve yağlayıcı malzemelerin taşınması için özel olarak dizayn edilmiştır,
 • Tamamen dönüştürülmüş olan 3D modeldir,
 • Hatasız yeni sürümüdür,
 • Tamamen otonomdur,
 • 1 şasi seçeneği mevcuttur,
 • Tankerin boyama ve kaplama desteği mevcuttur,
 • 4K format olarak 21 farklı yüksek kaliteli kaplama destekler,
 • Kısa ayarlamalar mevcuttr,
 • Kendi kargoları mevcuttur,
 • Dış görünüm için değişik bir şablonu mevcuttur,
 • Oyun günlüğü %99,9’a kadar temizdir.

Kassbohrer Tanker

Kassbohrer Tanker

Kassbohrer Tanker

Kassbohrer Tanker

Mod Hakkında

Uyarlama ve Yapımcıya Teşekkür Etmek İçin: DONAT YOOMONEY: 4100117906473494
Yazar: Master_Yoda
Uyarlayan: Master_Yoda
Dönüşüm yazarı: Master_Yoda
Oyun Sürümü: ETS 2 Dorse Modu 
Mod Türü: Dorse

ETS 2 Kassbohrer Tanker Mod Kurulumu

Mod Kurulumu
 1. Aşağıdaki linkten ETS 2 Kassbohrer Tanker Modu bilgisayarınıza indirin.
 2. Bilgisayarımızdan Belgeler klasörünü açalım.
 3. Buradan ise Euro Truck Simulator 2 klasöründen Mod klasörüne girelim.
 4. İndirdiğiniz Rar içindeki .scs dosyalarını buraya atın.

ETS 2 Kassbohrer Tanker Modu İndir

Bu içeriğimizde sizlerle birlikte ETS 2 Kassbohrer Tanker mod indir paylaşımında bulunmaktayız. Bunun yanında sizlerde modu indirerek bi hayli hızlıca kurulum sağlayabilirsiniz. Mod bölümünde bir problem yaşamamanız için uyumlu olan sürümü kullanmanızı tavsiye etmekteyim. Bunun yanında oyun içinde herhangi bir donma, oyundan atma gibi problemler ile karşılaşmamış olacaksınızdır.

Kassbohrer Tanker Modunu İndir [1.46.x]