ETS 2 Iveco Stralis Tır Modu (1.47.x)

ETS 2 Iveco Stralis Tır Modu (1.47.x)

tarafından
9
ETS 2 Iveco Stralis Tır Modu (1.47.x)

ETS 2 Iveco Stralis Tır Modu (1.47.x), oyun bölümümüzde ETS 2 Iveco Stralis Tır Modu (1.47.x) modun detaylarını bir araya getirdik..

Değerlendirin

Euro Truck Simulator 2, oyun dünyasında en fazla bi hayli beğeni alan ve beğeni kazanan simülasyon çeşitlerinden biri olma özelliğini taşır. Tır kullanma oyunu denildiğinde ilk kez akla geldiği için, genelde bu bağlamda büyük bir ilgi ve rağbet bulunmaktadır. Gerçekçi bir fizik ve oyun motoru ile birlikte, oyuncuların gönlünü fethedecek bir yapı sizleri beklemektedir. Bu içeriğimizde de ETS 2 Iveco Stralis Tır modu ile birlikte sizlerle paylaşımda bulunacağız. Dilerseniz kısaca mod ile alakalı gerekli bilgilere geçiş yapabiliriz.

ETS 2 Iveco Stralis Tır Modu

Tır kullanmayı sevenler genelde simülasyon tarafına büyük bir ilgi duymaktadırlar. Fiat markası da genelde bi hayli beğeni alan durumlardan biri olma özelliğini taşır. Bu nedenten dolayı da sizlerle birlikte  Iveco Stralis Tır 1.47 modunu paylaşmaktayız. Uzun süredir bi hayli beğeni alan ve beğeni kazanan bir araç modu olması sebebiyle, sizlerin de seveceğini düşünmekteyim. Mod, oyun ile birlikte tamamen uyuşmaktadır. Bizler modları paylaşmadan önce bizzat deniyoruz ve sizlerle birlikte paylaşıma paylaşmak istedik. Bunun yanında oyunun uyumlu sürümüne kurulum sağladığınızda herhangi bir problem olmayacaktır. ETS 2 mod paylaşımlarımız, özellikle son haftalarda oyuncular aracılığıyla bir hayli beğenilmektedir. Bu nedenten dolayı mutlaka kategorimizde bulunan oyunlara göz atmanızı tavsiye etmekteyim.

Euro Truck Simulator 2 Iveco Stralis Tır modu içinde bulunan özelliklere kısaca maddeler halinde bir göz atalım. Bunun yanında sizlerde indirmiş olduğunuz modun detaylarını bi hayli hızlıca öğrenmiş olabilirsiniz.

 • – Plastik Parçalar
 • – DLC Kabin hazır
 • – Motorlar E3, E4, E5
 • – Disk deko
 • – Çalışan takograf (zaman, hız, kilometre sayacı)
 • – Yeni göstergeler
 • – “Konvoy” modu için destek eklendi

 Iveco Stralis Tır

Iveco Stralis Tır

 Iveco Stralis Tır

Iveco Stralis Tır

Mod Hakkında
Yapımcı: Oscar
Oyun Sürümü: ETS 2 Tır Modu
Mod Türü: Tır

ETS 2 Iveco Stralis Tır Mod Kurulumu

Mod Kurulumu
 1. Aşağıdaki linkten ETS 2 Iveco Stralis Tır Modu bilgisayarınıza indirin.
 2. Bilgisayarımızdan Belgeler klasörünü açalım.
 3. Buradan ise Euro Truck Simulator 2 klasöründen Mod klasörüne girelim.
 4. İndirdiğiniz Rar içindeki .scs dosyalarını buraya atın.

ETS 2 Iveco Stralis Tır Modu İndir

Bu içeriğimizde sizlerle birlikte ETS 2 Iveco Stralis Tır mod indir paylaşımında bulunmaktayız. Bunun yanında sizlerde modu indirerek bi hayli hızlıca kurulum sağlayabilirsiniz. Mod bölümünde bir problem yaşamamanız için uyumlu olan sürümü kullanmanızı tavsiye etmekteyim. Bunun yanında oyun içinde herhangi bir donma, oyundan atma gibi problemler ile karşılaşmamış olacaksınızdır.

 Iveco Stralis Tır Modunu İndir [1.47.x]