ETS 2 – Iveco Evedys v1.0.16.46 Otobüs Modu (1.46.x)

ETS 2 – Iveco Evedys v1.0.16.46 Otobüs Modu (1.46.x)

tarafından
8
ETS 2 – Iveco Evedys v1.0.16.46 Otobüs Modu (1.46.x)

ETS 2 – Iveco Evedys v1.0.16.46 Otobüs Modu (1.46.x), oyun bölümümüzde ETS 2 – Iveco Evedys v1.0.16.46 Otobüs Modu (1.46.x) modun detaylarını bir araya getirdik..

5/5

ETS 2 ile gerçekçi bir deneyim yaşamaya hazır mısınız? Simülasyon dünyasının en fazla bi hayli beğeni alan isimlerinden birisi olan Euro Truck Simulator, her geçen gün daha büyük bir rağbet görmektedir. Oyuncular aracılığıyla gerçek anlamıyla bi hayli beğeni alan bu oyunumuz, simülasyon olarak harika özellikle sağlamaktadır. Bilhassa de ETS 2 otobüs modları ile birlikte daha da fazla rağbet görmektedir. Bu içeriğimizde de güncel bir şekilde paylaşılan ETS 2 Iveco Evedys modu içeriğini siz değerli okurlarımıza aktaracağız. Dilerseniz mod ile alakalı diğer bilgilere bi hayli hızlıca geçiş yapabiliriz. Bunun yanında aklınıza takılan soru işaretlerini de yanıtlamış olabiliriz.

ETS 2 Iveco Evedys Modu

ETS 2 oyununda otobüs kullanmaya hazır mısınız? Mod yapımcılarının özellikle beğenerek yaptığı otobüs modları, oyuncular aracılığıyla büyük bir ilgi görmektedir. Bu noktada ETS 2 otobüs modu 1.46 modlarını da siz değerli okurlarımıza aktarmaktayız. Bildiğiniz gibi bir çok değişik mod yapımcıları bulunmaktadır. Bu mod yapımcıları da harika bir biçimde modu hazırlamışlar ve paylaşmaktadırlar. Otobüs modları, genelde sesleri ve yapıları ile birlikte daha fazla ön plana çıkmaktadırlar. Oyuncular uzun araç kullanma hususunda daha fazla isteklidirler. Aynı zamanda gösterge, konsol gibi alanlar da diğer araçlara göre daha kapsamlı bir şekildedır. Bu tür konular da haliyle oyuncular için büyük bir avantaj ve rağbet diyebiliriz. Bu nedenten dolayı da siz değerli okurlarımız için bu modu paylaşmak istedim. Umarım siz değerli okurlarımız için güzel bir mod paylaşımı olacaktır. Hemen aşağıda bulunan ETS 2 Iveco Evedys otobüs modu içeriğinin indirme bağlantısına ulaşabilirsiniz.

Euro Truck Simulator 2 Iveco Evedys modu içinde bulunan özelliklere kısaca maddeler halinde bir göz atalım. Bunun yanında sizlerde indirmiş olduğunuz modun detaylarını bi hayli hızlıca öğrenmiş olabilirsiniz.

 • Bağımsız modeldir,
 • 1 kabin seçeneği,
 • 1 şasi seçeneği,
 • Farklı tekerlek seçenekleri,
 • Kendine özel iç mekan seçenekleri,
 • Animasyonlu camlar,
 • Farklı kaplama seçenekleri.

Iveco Evedeys

Iveco Evedeys

Iveco Evedeys

Iveco Evedeys

Iveco Evedeys

Iveco Evedeys

Mod Hakkında
Yapımcı: Etrusan
Oyun Sürümü: ETS 2 Otobüs Modu
Mod Türü: Otobüs

ETS 2 Iveco Evedys Mod Kurulumu

Mod Kurulumu
 1. Aşağıdaki linkten ETS 2 Iveco Evedys Modu bilgisayarınıza indirin.
 2. Bilgisayarımızdan Belgeler klasörünü açalım.
 3. Buradan ise Euro Truck Simulator 2 klasöründen Mod klasörüne girelim.
 4. İndirdiğiniz Rar içindeki .scs dosyalarını buraya atın.

ETS 2 Iveco Evedys Modu İndir

Bu içeriğimizde sizlerle birlikte ETS 2 Iveco Evedys mod indir paylaşımında bulunmaktayız. Bunun yanında sizlerde modu indirerek bi hayli hızlıca kurulum sağlayabilirsiniz. Mod bölümünde bir problem yaşamamanız için uyumlu olan sürümü kullanmanızı tavsiye etmekteyim. Bunun yanında oyun içinde herhangi bir donma, oyundan atma gibi problemler ile karşılaşmamış olacaksınızdır.

Aynı zamanda sitemizde bulunan GTA 5 mod kategorimize de göz atmayı unutmayın.

Iveco Evedys Modunu İndir [1.46.x]