ETS 2 – İstanbul Park Map (Haritası) Modu (1.47.x)

ETS 2 – İstanbul Park Map (Haritası) Modu (1.47.x)

tarafından
9
ETS 2 – İstanbul Park Map (Haritası) Modu (1.47.x)

ETS 2 – İstanbul Park Map (Haritası) Modu (1.47.x), oyun bölümümüzde ETS 2 – İstanbul Park Map (Haritası) Modu (1.47.x) modun detaylarını bir araya getirdik..

Değerlendirin

Euro Truck Simulator 2, oyun dünyasında en iyi ve beğeni kazanan simülasyon çeşitlerinden biri olma özelliğini taşır. Tır kullanma smilasyon oyunu denildiğinde ilk kez akla geldiğinden, genelde bu bağlamda büyük bir ilgi ve rağbet görülmektedirmaktadır. Gerçekçi grafikler ve oyun motoru ile birlikte, oyuncuların gönlünü fethedecek bir smilasyon yapısı ve çeşitli oyun pamları (haritaları) sizleri beklemektedir. Bu içeriğimizde de ETS 2 Istanbul Park Map (Haritası) modu ile birlikte sizlerle paylaşımda bulunacağız.

ETS 2 istanbul Park Map (Haritası) Modu

Tır kullanmayı sevenler genelde simülasyon tarafına büyük bir ilgi duymaktadırlar. Bu nedenten dolayı da sizlerle birlikte Istanbul Park Map (Haritası) 1.47 modunu paylaşmaktayız. Uzun süredir bi hayli beğeni alan ve beğeni kazanan bir araç modu olması sebebiyle, sizlerin de seveceğini düşünmekteyim. Mod, oyun ile birlikte tamamen 1.47 sürümü ile uyuşmaktadır. Bizler modları paylaşmadan önce bizzat deniyoruz ve sizlerle birlikte paylaşıma paylaşmak istedik. Bunun yanında oyunun uyumlu sürümüne kurulum sağladığınızda herhangi bir problem olmayacaktır. ETS 2 Harita modu paylaşımlarımız, özellikle son haftalarda oyuncular aracılığıyla bir hayli beğenilmektedir. Bu nedenten dolayı mutlaka kategorimizde bulunan oyunlara göz atmanızı tavsiye etmekteyim.

Euro Truck Simulator 2 Istanbul Park Map (Haritası) modu içinde bulunan özelliklere kısaca liste halinde bir göz atalım. Bunun yanında sizlerde indirmiş olduğunuz modun detaylarını bi hayli hızlıca öğrenmiş olabilirsiniz.

  • – İstanbul Park yarış pisti dahil edildi.
  • – Mod geliştirme aşamasındadır ve tam sürümü halen yayınlanmamıştır.
  • – Gerçek boyutta yapılmıştır.
  • – Takım garajları da dahil edildi.
  • – Karadeniz Yolu DLC’si gerekmektedir.
  • – Sürüm 1.47 ile çalışır.

 

İstanbul Park Map (Haritası) Modu

İstanbul Park Map (Haritası) Modu

İstanbul Park Map (Haritası) Modu

İstanbul Park Map (Haritası) Modu

İstanbul Park Map (Haritası) Modu

İstanbul Park Map (Haritası) Modu

Mod Hakkında
Yapımcı: mods82
Oyun Sürümü: ETS 2 harita Modları
Mod Türü: Maps

ETS 2 Istanbul Park Map (Haritası) Mod Kurulumu

Mod Kurulumu
  1. Aşağıdaki linkten ETS 2 Istanbul Park Map (Haritası) Modu bilgisayarınıza indirin.
  2. Bilgisayarımızdan Belgeler klasörünü açalım.
  3. Buradan ise Euro Truck Simulator 2 klasöründen Mod klasörüne girelim.
  4. İndirdiğiniz Rar içindeki .scs dosyalarını buraya atın.

ETS 2 Istanbul Park Map (Haritası) Modu İndir

Bu içeriğimizde sizlerle birlikte ETS 2 Istanbul Park Map (Haritası) mod indir paylaşımında bulunmaktayız. Bunun yanında sizlerde modu indirerek bi hayli hızlıca kurulum sağlayabilirsiniz. Mod bölümünde bir problem yaşamamanız için uyumlu olan sürümü kullanmanızı tavsiye etmekteyim. Bunun yanında oyun içinde herhangi bir donma, oyundan atma gibi problemler ile karşılaşmamış olacaksınızdır.

Istanbul Park Map (Haritası) Modunu İndir [1.47.x]