ETS 2 – Honda Civic FC5 – FK8 Type-R Araba Modu (1.47.x)

ETS 2 – Honda Civic FC5 – FK8 Type-R Araba Modu (1.47.x)

tarafından
8
ETS 2 – Honda Civic FC5 – FK8 Type-R Araba Modu (1.47.x)

ETS 2 – Honda Civic FC5 – FK8 Type-R Araba Modu (1.47.x), oyun bölümümüzde ETS 2 – Honda Civic FC5 – FK8 Type-R Araba Modu (1.47.x) modun detaylarını bir araya getirdik..

Değerlendirin

Euro Truck Simulator 2, oyun dünyasında en iyi ve beğeni kazanan simülasyon çeşitlerinden biri olma özelliğini taşır. Tır kullanma smilasyon oyunu denildiğinde ilk kez akla geldiğinden, genelde bu bağlamda büyük bir ilgi ve rağbet görülmektedirmaktadır. Gerçekçi grafikler ve oyun motoru ile birlikte, oyuncuların gönlünü fethedecek bir smilasyon yapısı sizleri beklemektedir. Bu içeriğimizde de ETS 2 Honda Civic FC5 – FK8 Type-R Araba modu ile birlikte sizlerle paylaşımda bulunacağız.

ETS 2 Honda Civic FC5 – FK8 Type-R Araba Modu

Tır kullanmayı sevenler genelde simülasyon tarafına büyük bir ilgi duymaktadırlar. Bu nedenten dolayı da sizlerle birlikte Honda Civic FC5 – FK8 Type-R ets2 Araba 1.47 modunu paylaşmaktayız. Uzun süredir bi hayli beğeni alan ve beğeni kazanan bir araç modu olması sebebiyle, sizlerin de seveceğini düşünmekteyim. Mod, oyun ile birlikte tamamen 1.47 sürümü ile uyuşmaktadır. Bizler modları paylaşmadan önce bizzat deniyoruz ve sizlerle birlikte paylaşıma paylaşmak istedik. Bunun yanında oyunun uyumlu sürümüne kurulum sağladığınızda herhangi bir problem olmayacaktır. ETS 2 araba modu paylaşımlarımız, özellikle son haftalarda oyuncular aracılığıyla bir hayli beğenilmektedir. Bu nedenten dolayı mutlaka kategorimizde bulunan oyunlara göz atmanızı tavsiye etmekteyim.

Euro Truck Simulator 2 Honda Civic FC5 – FK8 Type-R Araba modu içinde bulunan özelliklere kısaca liste halinde bir göz atalım. Bunun yanında sizlerde indirmiş olduğunuz modun detaylarını bi hayli hızlıca öğrenmiş olabilirsiniz.

Mod Bilhassari
 • – İki kabin seçeneği (Civic TypeR & Civic Fc5)
 • – Orijinal jantlarınız (her araba için)
 • – Motor sesleri (Civic TypeR & Civic Fc5)
 • – Özel egzoz sesi ikisi
 • – Orijinal iç mekan
 • – DLC Kabin Aksesuarları desteği
 • – İç aydınlatma
 • – Galeriye eklendi
 • Mod iki araba içerir Honda Civic TypeR ve Honda Civic Fc5

 

Honda Civic FC5 - FK8 Type-R

Honda Civic FC5 – FK8 Type-R

Honda Civic FC5 - FK8 Type-R ets2 mod

Honda Civic FC5 – FK8 Type-R ets2 mod

Mod Hakkında
Yapımcı: mods82
Oyun Sürümü: ETS 2 1.47 Mod
Mod Türü: Araç

ETS 2 Honda Civic FC5 – FK8 Type-R Araba Mod Kurulumu

Mod Kurulumu
 1. Aşağıdaki linkten ETS 2 Honda Civic FC5 – FK8 Type-R Araba Modu bilgisayarınıza indirin.
 2. Bilgisayarımızdan Belgeler klasörünü açalım.
 3. Buradan ise Euro Truck Simulator 2 klasöründen Mod klasörüne girelim.
 4. İndirdiğiniz Rar içindeki .scs dosyalarını buraya atın.

ETS 2 Honda Civic FC5 – FK8 Type-R Araba Modu İndir

Bu içeriğimizde sizlerle birlikte ETS 2 Honda Civic FC5 – FK8 Type-R Araba mod indir paylaşımında bulunmaktayız. Bunun yanında sizlerde modu indirerek bi hayli hızlıca kurulum sağlayabilirsiniz. Mod bölümünde bir problem yaşamamanız için uyumlu olan sürümü kullanmanızı tavsiye etmekteyim. Bunun yanında oyun içinde herhangi bir donma, oyundan atma gibi problemler ile karşılaşmamış olacaksınızdır.

Honda Civic FC5 – FK8 Type-R Araba Modunu İndir [1.47.x]