ETS 2 Honda Civic EP3 Typer (1.49.x)

ETS 2 Honda Civic EP3 Typer (1.49.x)

tarafından
8
ETS 2 Honda Civic EP3 Typer (1.49.x)

ETS 2 Honda Civic EP3 Typer (1.49.x), oyun bölümümüzde ETS 2 Honda Civic EP3 Typer (1.49.x) modun detaylarını bir araya getirdik..

Değerlendirin

ETS 2 Honda Civic EP3 Typer Euro Truck Simulator 2, oyun dünyasında en fazla bi hayli beğeni alan ve beğeni kazanan simülasyon çeşitlerinden biri olma özelliğini taşır. Tır kullanma oyunu denildiğinde ilk kez akla geldiği için, genelde bu bağlamda büyük bir ilgi ve rağbet bulunmaktadır. Gerçekçi bir fizik ve oyun motoru ile birlikte, oyuncuların gönlünü fethedecek bir yapı sizleri beklemektedir. Bu içeriğimizde de ETS 2 Honda Civic EP3 Typer modu ile birlikte sizlerle paylaşımda bulunacağız. Dilerseniz kısaca mod ile alakalı gerekli bilgilere geçiş yapabiliriz.

ETS 2 Honda Civic EP3 Typer Modu

Tır kullanmayı sevenler genelde simülasyon tarafına büyük bir ilgi duymaktadırlar. Fiat markası da genelde bi hayli beğeni alan durumlardan biri olma özelliğini taşır. Bu nedenten dolayı da sizlerle birlikte ETS 2 Honda Civic EP3 Typer 1.49 modunu paylaşmaktayız. Uzun süredir bi hayli beğeni alan ve beğeni kazanan bir araç modu olması sebebiyle, sizlerin de seveceğini düşünmekteyim. Mod, oyun ile birlikte tamamen uyuşmaktadır. Bizler modları paylaşmadan önce bizzat deniyoruz ve sizlerle birlikte paylaşıma paylaşmak istedik. Bunun yanında oyunun uyumlu sürümüne kurulum sağladığınızda herhangi bir problem olmayacaktır. ETS 2 mod paylaşımlarımız, özellikle son haftalarda oyuncular aracılığıyla bir hayli beğenilmektedir. Bu nedenten dolayı mutlaka kategorimizde bulunan oyunlara göz atmanızı tavsiye etmekteyim.

Euro Truck Simulator 2 Honda Civic EP3 Typer 131 modu içinde bulunan özelliklere kısaca maddeler halinde bir göz atalım. Bunun yanında sizlerde indirmiş olduğunuz modun detaylarını bi hayli hızlıca öğrenmiş olabilirsiniz.

Mod Bilhassari

* 3 Farklı Ön Tampon Seçeneği
* 3 Difüzör Seçenekleri (Karbon, Piyano Siyahı, Renk)
* 3 adet Bagaj Kapısı Seçeneği
* 2 Davlumbaz Seçenekleri
* 2 Farklı Rocker Seçeneği
* 9 Farklı, 4 Jant Seçenekleri
* LED Xenon

Mod Hakkında
Yapımcı: Faruk Aygun
Oyun Sürümü: ETS 2 Araba Modu
Mod Türü: Araba 

Honda Civic EP3 Typer 1.49 1

ETS 2 Honda Civic EP3 Typer Mod Kurulumu

Mod Kurulumu
  1. Aşağıdaki linkten ETS 2 Honda Civic EP3 Typer Modu bilgisayarınıza indirin.
  2. Bilgisayarımızdan Belgeler klasörünü açalım.
  3. Buradan ise Euro Truck Simulator 2 klasöründen Mod klasörüne girelim.
  4. İndirdiğiniz Rar içindeki .scs dosyalarını buraya atın.

ETS 2 Honda Civic EP3 Typer İndir

Bu içeriğimizde sizlerle birlikte ETS Honda Civic EP3 Typer mod indir paylaşımında bulunmaktayız. Bunun yanında sizlerde modu indirerek bi hayli hızlıca kurulum sağlayabilirsiniz. Mod bölümünde bir problem yaşamamanız için uyumlu olan sürümü kullanmanızı tavsiye etmekteyim. Bunun yanında oyun içinde herhangi bir donma, oyundan atma gibi problemler ile karşılaşmamış olacaksınızdır.

ETS 2 Honda Civic EP3 Typer Modunu İndir [1.49.x]