ETS 2 – Fiat Egea sedan & Tipo Araba Modu (1.47.x)

ETS 2 – Fiat Egea sedan & Tipo Araba Modu (1.47.x)

tarafından
7
ETS 2 – Fiat Egea sedan & Tipo Araba Modu (1.47.x)

ETS 2 – Fiat Egea sedan & Tipo Araba Modu (1.47.x), oyun bölümümüzde ETS 2 – Fiat Egea sedan & Tipo Araba Modu (1.47.x) modun detaylarını bir araya getirdik..

5/5

Euro Truck Simulator 2, oyun dünyasında en iyi ve beğeni kazanan simülasyon çeşitlerinden biri olma özelliğini taşır. Tır kullanma smilasyon oyunu denildiğinde ilk kez akla geldiğinden, genelde bu bağlamda büyük bir ilgi ve rağbet görülmektedirmaktadır. Gerçekçi grafikler ve oyun motoru ile birlikte, oyuncuların gönlünü fethedecek bir smilasyon yapısı sizleri beklemektedir. Bu içeriğimizde de ETS 2 Fiat Egea sedan & Tipo Araba modu ile birlikte sizlerle paylaşımda bulunacağız.

ETS 2 Fiat Egea sedan & Tipo Araba Modu

Tır kullanmayı sevenler genelde simülasyon tarafına büyük bir ilgi duymaktadırlar. Bu nedenten dolayı da sizlerle birlikte Fiat Egea sedan & Tipo Araba 1.47 modunu paylaşmaktayız. Uzun süredir bi hayli beğeni alan ve beğeni kazanan bir araç modu olması sebebiyle, sizlerin de seveceğini düşünmekteyim. Mod, oyun ile birlikte tamamen 1.47 sürümü ile uyuşmaktadır. Bizler modları paylaşmadan önce bizzat deniyoruz ve sizlerle birlikte paylaşıma paylaşmak istedik. Bunun yanında oyunun uyumlu sürümüne kurulum sağladığınızda herhangi bir problem olmayacaktır. ETS 2 araba modu paylaşımlarımız, özellikle son haftalarda oyuncular aracılığıyla bir hayli beğenilmektedir. Bu nedenten dolayı mutlaka kategorimizde bulunan oyunlara göz atmanızı tavsiye etmekteyim.

Euro Truck Simulator 2 Fiat Egea sedan & Tipo Araba modu içinde bulunan özelliklere kısaca liste halinde bir göz atalım. Bunun yanında sizlerde indirmiş olduğunuz modun detaylarını bi hayli hızlıca öğrenmiş olabilirsiniz.

  • Fiat Egea sedan & Tipo Araba modlarının 1.47 sürüm ile güncellenmiş versiyonlarını içermektedir.

Fiat Egea sedan & Tipo Araba

Fiat Egea sedan & Tipo Araba

 

Mod Hakkında
Yapımcı: ztrpro
Oyun Sürümü: ETS 2 1.47 Mod
Mod Türü: Araç

ETS 2 Fiat Egea sedan & Tipo Araba Mod Kurulumu

Mod Kurulumu
  1. Aşağıdaki linkten ETS 2 Fiat Egea sedan & Tipo Araba Modu bilgisayarınıza indirin.
  2. Bilgisayarımızdan Belgeler klasörünü açalım.
  3. Buradan ise Euro Truck Simulator 2 klasöründen Mod klasörüne girelim.
  4. İndirdiğiniz Rar içindeki .scs dosyalarını buraya atın.

ETS 2 Fiat Egea sedan & Tipo Araba Modu İndir

Bu içeriğimizde sizlerle birlikte ETS 2 Fiat Egea sedan & Tipo Araba mod indir paylaşımında bulunmaktayız. Bunun yanında sizlerde modu indirerek bi hayli hızlıca kurulum sağlayabilirsiniz. Mod bölümünde bir problem yaşamamanız için uyumlu olan sürümü kullanmanızı tavsiye etmekteyim. Bunun yanında oyun içinde herhangi bir donma, oyundan atma gibi problemler ile karşılaşmamış olacaksınızdır.

Fiat Egea sedan & Tipo Araba Modunu İndir [1.47.x]