ETS 2 – Dsl (Zorlu Yollar) Haritası V1.1 Modu (1.44.x)

ETS 2 – Dsl (Zorlu Yollar) Haritası V1.1 Modu (1.44.x)

tarafından
13
ETS 2 – Dsl (Zorlu Yollar) Haritası V1.1 Modu (1.44.x)

ETS 2 – Dsl (Zorlu Yollar) Haritası V1.1 Modu (1.44.x), oyun bölümümüzde ETS 2 – Dsl (Zorlu Yollar) Haritası V1.1 Modu (1.44.x) modun detaylarını bir araya getirdik..

Değerlendirin

Euro Truck Simulator 2, oyun dünyasında en iyi ve beğeni kazanan simülasyon çeşitlerinden biri olma özelliğini taşır. Tır kullanma smilasyon oyunu denildiğinde ilk kez akla geldiğinden, genelde bu bağlamda büyük bir ilgi ve rağbet görülmektedirmaktadır. Gerçekçi grafikler ve oyun motoru ile birlikte, oyuncuların gönlünü fethedecek bir smilasyon yapısı ve çeşitli oyun pamları (haritaları) sizleri beklemektedir. Bu içeriğimizde de ETS 2 Dsl (Zorlu Yollar) Haritası modu ile birlikte sizlerle paylaşımda bulunacağız.

ETS 2 Dsl (Zorlu Yollar) Haritası Modu

Tır kullanmayı sevenler genelde simülasyon tarafına büyük bir ilgi duymaktadırlar. Bu nedenten dolayı da sizlerle birlikte Dsl (Zorlu Yollar) Haritası 1.44 ve 1.43 modunu paylaşmaktayız. Uzun süredir bi hayli beğeni alan ve beğeni kazanan bir araç modu olması sebebiyle, sizlerin de seveceğini düşünmekteyim. Mod, oyun ile birlikte tamamen 1.47 sürümü ile uyuşmaktadır. Bizler modları paylaşmadan önce bizzat deniyoruz ve sizlerle birlikte paylaşıma paylaşmak istedik. Bunun yanında oyunun uyumlu sürümüne kurulum sağladığınızda herhangi bir problem olmayacaktır. ETS 2 Harita modu paylaşımlarımız, özellikle son haftalarda oyuncular aracılığıyla bir hayli beğenilmektedir. Bu nedenten dolayı mutlaka kategorimizde bulunan oyunlara göz atmanızı tavsiye etmekteyim.

Euro Truck Simulator 2 Dsl (Zorlu Yollar) Haritası modu içinde bulunan özelliklere kısaca liste halinde bir göz atalım. Bunun yanında sizlerde indirmiş olduğunuz modun detaylarını bi hayli hızlıca öğrenmiş olabilirsiniz.

  • Bildirilen hatalar giderildi.
  • Tır satış noktası eklendi.
  • Yeni yollar eklendi.
  • sürüm : 1.44 ve 1.43 ile uyumludur

 

ETS 2 - Dsl (Zorlu Yollar) Haritası V1.1 Modu

ETS 2 – Dsl (Zorlu Yollar) Haritası V1.1 Modu

ETS 2 - Dsl (Zorlu Yollar) Haritası V1.1 Modu

ETS 2 – Dsl (Zorlu Yollar) Haritası V1.1 Modu

ETS 2 - Dsl (Zorlu Yollar) Haritası V1.1 Modu

ETS 2 – Dsl (Zorlu Yollar) Haritası V1.1 Modu

Mod Hakkında
Yapımcı: maps
Oyun Sürümü: ETS 2 harita Modları
Mod Türü: maps

ETS 2 Dsl (Zorlu Yollar) HaritasıMod Kurulumu

Mod Kurulumu
  1. Aşağıdaki linkten ETS 2 Dsl (Zorlu Yollar) Haritası Modu bilgisayarınıza indirin.
  2. Bilgisayarımızdan Belgeler klasörünü açalım.
  3. Buradan ise Euro Truck Simulator 2 klasöründen Mod klasörüne girelim.
  4. İndirdiğiniz Rar içindeki .scs dosyalarını buraya atın.

ETS 2 Dsl (Zorlu Yollar) Haritası Modu İndir

Bu içeriğimizde sizlerle birlikte ETS 2 Dsl (Zorlu Yollar) Haritası mod indir paylaşımında bulunmaktayız. Bunun yanında sizlerde modu indirerek bi hayli hızlıca kurulum sağlayabilirsiniz. Mod bölümünde bir problem yaşamamanız için uyumlu olan sürümü kullanmanızı tavsiye etmekteyim. Bunun yanında oyun içinde herhangi bir donma, oyundan atma gibi problemler ile karşılaşmamış olacaksınızdır.

Ets2 – Dsl (Zorlu Yollar) Haritası Modunu İndir [1.44.x]