ETS 2 -Daf XF Euro 6 Reworked 4.6 Tır Kamyon Modu (1.47.x)

ETS 2 -Daf XF Euro 6 Reworked 4.6 Tır Kamyon Modu (1.47.x)

tarafından
6
ETS 2 -Daf XF Euro 6 Reworked 4.6 Tır Kamyon Modu (1.47.x)

ETS 2 -Daf XF Euro 6 Reworked 4.6 Tır Kamyon Modu (1.47.x), oyun bölümümüzde ETS 2 -Daf XF Euro 6 Reworked 4.6 Tır Kamyon Modu (1.47.x) modun detaylarını bir araya getirdik..

Değerlendirin

Euro Truck Simulator 2, oyun dünyasında en fazla bi hayli beğeni alan ve beğeni kazanan simülasyon çeşitlerinden biri olma özelliğini taşır. Tır kullanma oyunu denildiğinde ilk kez akla geldiği için, genelde bu bağlamda büyük bir ilgi ve rağbet bulunmaktadır. Gerçekçi bir fizik ve oyun motoru ile birlikte, oyuncuların gönlünü fethedecek bir yapı sizleri beklemektedir. Bu içeriğimizde de ETS 2 Daf XF Euro 6 Reworked 4.6 Tır Kamyon modu ile birlikte sizlerle paylaşımda bulunacağız. Dilerseniz kısaca mod ile alakalı gerekli bilgilere geçiş yapabiliriz.

ETS 2 Daf XF Euro 6 Reworked 4.6 Tır Kamyon Modu

Tır kullanmayı sevenler genelde simülasyon tarafına büyük bir ilgi duymaktadırlar. Fiat markası da genelde bi hayli beğeni alan durumlardan biri olma özelliğini taşır. Bu nedenten dolayı da sizlerle birlikte Daf XF Euro 6 Reworked 4.6 Tır Kamyon 1.47 modunu paylaşmaktayız. Uzun süredir bi hayli beğeni alan ve beğeni kazanan bir araç modu olması sebebiyle, sizlerin de seveceğini düşünmekteyim. Mod, oyun ile birlikte tamamen uyuşmaktadır. Bizler modları paylaşmadan önce bizzat deniyoruz ve sizlerle birlikte paylaşıma paylaşmak istedik. Bunun yanında oyunun uyumlu sürümüne kurulum sağladığınızda herhangi bir problem olmayacaktır. ETS 2 mod paylaşımlarımız, özellikle son haftalarda oyuncular aracılığıyla bir hayli beğenilmektedir. Bu nedenten dolayı mutlaka kategorimizde bulunan oyunlara göz atmanızı tavsiye etmekteyim.

Euro Truck Simulator 2 Daf XF Euro 6 Reworked 4.6 Tır Kamyon modu içinde bulunan özelliklere kısaca maddeler halinde bir göz atalım. Bunun yanında sizlerde indirmiş olduğunuz modun detaylarını bi hayli hızlıca öğrenmiş olabilirsiniz.

 • – Modifikasyon, varsayılan Daf XF Euro 6’nın yerini almaktadır.
 • – Gerçekçi gösterge paneli ve düğmeler vurgulanmaktadır.
 • – Yan camlara çıkartma ilave edilmiştir.
 • – Plastik ve boya olmak üzere 2 yan kokpit paneli bulunmaktadır.
 • – Ön çamurluklar mevcuttur.
 • – Animasyon acil durum çete düğmeleri ve çıkarılabilir ek aks dahil edilmiştir.
 • – DRL olmayan yahut DRL’li 2 farklı tip ön far seçeneği mevcuttur.
 • – Kısa huzmeli sis farları da dahil edilmiştir.

Daf XF Euro 6 Reworked 4.6 Tır Kamyon

Daf XF Euro 6 Reworked 4.6 Tır Kamyon

Daf XF Euro 6 Reworked 4.6 Tır Kamyon

Daf XF Euro 6 Reworked 4.6 Tır Kamyon

Mod Hakkında
Yapımcı: schumi
Oyun Sürümü: ETS 2 Tır Modu
Mod Türü: Tır

ETS 2 Daf XF Euro 6 Reworked 4.6 Tır Kamyon Mod Kurulumu

Mod Kurulumu
 1. Aşağıdaki linkten ETS 2 Daf XF Euro 6 Reworked 4.6 Tır Kamyon Modu bilgisayarınıza indirin.
 2. Bilgisayarımızdan Belgeler klasörünü açalım.
 3. Buradan ise Euro Truck Simulator 2 klasöründen Mod klasörüne girelim.
 4. İndirdiğiniz Rar içindeki .scs dosyalarını buraya atın.

ETS 2 Daf XF Euro 6 Reworked 4.6 Tır Kamyon Modu İndir

Bu içeriğimizde sizlerle birlikte ETS 2 Daf XF Euro 6 Reworked 4.6 Tır Kamyon mod indir paylaşımında bulunmaktayız. Bunun yanında sizlerde modu indirerek bi hayli hızlıca kurulum sağlayabilirsiniz. Mod bölümünde bir problem yaşamamanız için uyumlu olan sürümü kullanmanızı tavsiye etmekteyim. Bunun yanında oyun içinde herhangi bir donma, oyundan atma gibi problemler ile karşılaşmamış olacaksınızdır.

Daf XF Euro 6 Reworked 4.6 Tır Kamyon Modunu İndir [1.47.x]