ETS 2 – DAF XF 105 Reworked 3.7 Kamyon Tır Modu (1.47.x)

ETS 2 – DAF XF 105 Reworked 3.7 Kamyon Tır Modu (1.47.x)

tarafından
13
ETS 2 – DAF XF 105 Reworked 3.7 Kamyon Tır Modu (1.47.x)

ETS 2 – DAF XF 105 Reworked 3.7 Kamyon Tır Modu (1.47.x), oyun bölümümüzde ETS 2 – DAF XF 105 Reworked 3.7 Kamyon Tır Modu (1.47.x) modun detaylarını bir araya getirdik..

Değerlendirin

Euro Truck Simulator 2, oyun dünyasında en fazla bi hayli beğeni alan ve beğeni kazanan simülasyon çeşitlerinden biri olma özelliğini taşır. Tır kullanma oyunu denildiğinde ilk kez akla geldiği için, genelde bu bağlamda büyük bir ilgi ve rağbet bulunmaktadır. Gerçekçi bir fizik ve oyun motoru ile birlikte, oyuncuların gönlünü fethedecek bir yapı sizleri beklemektedir. Bu içeriğimizde de ETS 2 DAF XF 105 Reworked 3.7 Kamyon Tır modu ile birlikte sizlerle paylaşımda bulunacağız. Dilerseniz kısaca mod ile alakalı gerekli bilgilere geçiş yapabiliriz.

ETS 2 DAF XF 105 Reworked 3.7 Kamyon Tır Modu

Tır kullanmayı sevenler genelde simülasyon tarafına büyük bir ilgi duymaktadırlar. Fiat markası da genelde bi hayli beğeni alan durumlardan biri olma özelliğini taşır. Bu nedenten dolayı da sizlerle birlikte DAF XF 105 Reworked 3.7 Kamyon Tır 1.47 modunu paylaşmaktayız. Uzun süredir bi hayli beğeni alan ve beğeni kazanan bir araç modu olması sebebiyle, sizlerin de seveceğini düşünmekteyim. Mod, oyun ile birlikte tamamen uyuşmaktadır. Bizler modları paylaşmadan önce bizzat deniyoruz ve sizlerle birlikte paylaşıma paylaşmak istedik. Bunun yanında oyunun uyumlu sürümüne kurulum sağladığınızda herhangi bir problem olmayacaktır. ETS 2 mod paylaşımlarımız, özellikle son haftalarda oyuncular aracılığıyla bir hayli beğenilmektedir. Bu nedenten dolayı mutlaka kategorimizde bulunan oyunlara göz atmanızı tavsiye etmekteyim.

Euro Truck Simulator 2 DAF XF 105 Reworked 3.7 Kamyon Tır modu içinde bulunan özelliklere kısaca maddeler halinde bir göz atalım. Bunun yanında sizlerde indirmiş olduğunuz modun detaylarını bi hayli hızlıca öğrenmiş olabilirsiniz.

 • Mod, DAF XF 105’in orijinal modelinin yerine geçmektedir.
 • Mod, tüm kasaları yeniden tasarlamıştır.
 • Motorlara isim levhaları eklenmiştir.
 • Yan pencerelere çıkartmalar ilave edilmiştir.
 • İç mekan tamamen yeniden dizayn edilmiştır (şuan için yalnızca AB, BK versiyonları için, ardındansında diğerleri için de yapılacaktır).
 • Gerçek arkadan aydınlatmalı panel ve düğmeler yapılmıştır.
 • Yeni ayarlar eklenmiştir (videoya bakınız).
 • Aynalar değiştirilmiştir.

DAF XF 105 Reworked 3.7 kamyon mod

DAF XF 105 Reworked 3.7 kamyon mod

DAF XF 105 Reworked 3.7 kamyon mod

DAF XF 105 Reworked 3.7 kamyon mod

Mod Hakkında
Yapımcı: schumi
Oyun Sürümü: ETS 2 Tır Modu
Mod Türü: Tır

ETS 2 DAF XF 105 Reworked 3.7 Kamyon Tır Mod Kurulumu

Mod Kurulumu
 1. Aşağıdaki linkten ETS 2 DAF XF 105 Reworked 3.7 Kamyon Tır Modu bilgisayarınıza indirin.
 2. Bilgisayarımızdan Belgeler klasörünü açalım.
 3. Buradan ise Euro Truck Simulator 2 klasöründen Mod klasörüne girelim.
 4. İndirdiğiniz Rar içindeki .scs dosyalarını buraya atın.

ETS 2 DAF XF 105 Reworked 3.7 Kamyon Tır Modu İndir

Bu içeriğimizde sizlerle birlikte ETS 2 DAF XF 105 Reworked 3.7 Kamyon Tır mod indir paylaşımında bulunmaktayız. Bunun yanında sizlerde modu indirerek bi hayli hızlıca kurulum sağlayabilirsiniz. Mod bölümünde bir problem yaşamamanız için uyumlu olan sürümü kullanmanızı tavsiye etmekteyim. Bunun yanında oyun içinde herhangi bir donma, oyundan atma gibi problemler ile karşılaşmamış olacaksınızdır.

DAF XF 105 Reworked 3.7 Kamyon Tır Modunu İndir [1.47.x]