ETS 2 Bussbygg Body and Trailers v1.0 (1.49.x)

ETS 2 Bussbygg Body and Trailers v1.0 (1.49.x)

tarafından
7
ETS 2 Bussbygg Body and Trailers v1.0 (1.49.x)

ETS 2 Bussbygg Body and Trailers v1.0 (1.49.x), oyun bölümümüzde ETS 2 Bussbygg Body and Trailers v1.0 (1.49.x) modun detaylarını bir araya getirdik..

5/5

ETS 2 Bussbygg Body and Trailers v1.0 (1.49.x) Bir tır oyunu ne kadar gerçekçi olabilir? İşte bu soruya SCS yapımcıları Euro Truck Simulator 2 ile birlikte yanıt vermektedirler. Uzun senelerdan bu yana simülasyon dünyasında popülerliğini koruyan ETS 2, her geçen gün daha fazla kitle ile karşılaşmaktadır. Bildiğiniz gibi ETS 2, bir tır sürme simülasyonudur. Bu noktada tabi mod yapımcıları oyuna farklı zevkler getirmektedir. Örnek olarak burada paylaşımı yaptığımız ETS 2 Bussbygg Body and Trailers v1.0 dorse modu da buna en iyi örneklerden biri olma özelliğini taşır. Gelin mod ile alakalı bilgilere bi hayli hızlıca geçiş sağlayalım.

ETS 2 Bussbygg Body and Trailers v1.0 Dorse Modu

Oyun Serüveni olarak her geçen gün farklı modlar paylaşmaktayız. Bilhassa de bu alanda ets 2 tır modu paylaşımlarımız göze çarpmaktadır. Tabi tır kullanırken de bunun yanı sıra dorseler olmazsa olmazlardan biri olma özelliğini taşır. Bizlerde bu içeriğimizde dorse paylaşımında bulunmaktayız. Bunun yanında sizlerde tır kullanırken fazla daha fazla zevk alabileceksinizdir. Burada paylaşmış olduğumuz dorse modu, 1.47 sürümü ile birlikte uyumludur. Mod yapımcıları güncelleme yaptıkça, bizlerde siz değerli okurlarımıza özel olarak güncellemelerimizi paylaşmaktayız. Sizlerde hemen bu içeriğimizde bulunan ETS 2 ETS 2 Bussbygg Body and Trailers v1.0 dorse mod indirmesini sağlayabilirsiniz. Aşağıda bulunan indirme bağlantılarına tıklamanız yeterli olacaktır. Orada reklamsız ve sorunsuz olarak indirme sağlayabilirsiniz.

Şimdi gelin dorse ile alakalı özelliklere bir göz atalım. Bunun yanında indirmiş olduğunuz ETS 2 dorse modu 1.49 modunu daha yakında zamandan tanımış olacaksınız.

Bussbygg Kamyon gövdesi, Yarı Römorklar ve Tam Römorklar.
Oyun sürümü 1.49

Vücut tipleri:
Citymax
Euromax
Thermomax
Volumax

Treyler şasisi:
Treyler-Bygg
HFR
Parator

Kamyon şasisi 3900mm, 4100mm, 4300mm, 4700mm için uygundur

Uygun kamyonlar (bu özel kamyonlar için sert eklentiler gerektirir):
Rjl Scania rs, r4, p & g
Scania 2016 S, R, G, P Eugene aracılığıyla
Volvo FH3 by johnny244
Volvo FH & FH16 2012 Eugene
Sanal Servis ile Volvo FH 2021 ve FM 2022
Renault T
DAF 2021, XD (SCS, Jasper)
MAN TGX (Euro6) (2020)
MAN TGX euro6 by Gloover

Mod Hakkında
Yapımcı:  Kast Workshop
Oyun Sürümü: ETS 2 Dorse Modu 
Mod Türü: Dorse

Bussbygg Body and Trailers 2

Bussbygg Body and Trailers 3

Bussbygg Body and Trailers 1

ETS 2 Bussbygg Body and Trailers v1.0 Mod Kurulumu

Mod Kurulumu
  1. Aşağıdaki linkten ETS 2 Bussbygg Body and Trailers v1.0 Modu bilgisayarınıza indirin.
  2. Bilgisayarımızdan Belgeler klasörünü açalım.
  3. Buradan ise Euro Truck Simulator 2 klasöründen Mod klasörüne girelim.
  4. İndirdiğiniz Rar içindeki .scs dosyalarını buraya atın.

ETS 2 Bussbygg Body and Trailers v1.0 Modu İndir

Bu içeriğimizde sizlerle birlikte ETS 2 Bussbygg Body and Trailers v1.0 mod indir paylaşımında bulunmaktayız. Bunun yanında sizlerde modu indirerek bi hayli hızlıca kurulum sağlayabilirsiniz. Mod bölümünde bir problem yaşamamanız için uyumlu olan sürümü kullanmanızı tavsiye etmekteyim. Bunun yanında oyun içinde herhangi bir donma, oyundan atma gibi problemler ile karşılaşmamış olacaksınızdır.

Bussbygg Body and Trailers v1.0 Modunu İndir [1.49.x]