ETS 2 – BMW X5M Araba Modu (1.47.x)

ETS 2 – BMW X5M Araba Modu (1.47.x)

tarafından
5
ETS 2 – BMW X5M Araba Modu (1.47.x)

ETS 2 – BMW X5M Araba Modu (1.47.x), oyun bölümümüzde ETS 2 – BMW X5M Araba Modu (1.47.x) modun detaylarını bir araya getirdik..

5/5

Euro Truck Simulator 2, oyun dünyasında en iyi ve beğeni kazanan simülasyon çeşitlerinden biri olma özelliğini taşır. Tır kullanma smilasyon oyunu denildiğinde ilk kez akla geldiğinden, genelde bu bağlamda büyük bir ilgi ve rağbet görülmektedirmaktadır. Gerçekçi grafikler ve oyun motoru ile birlikte, oyuncuların gönlünü fethedecek bir smilasyon yapısı sizleri beklemektedir. Bu içeriğimizde de ETS 2 BMW X5M Araba modu ile birlikte sizlerle paylaşımda bulunacağız.

ETS 2 BMW X5M Araba Modu

Tır kullanmayı sevenler genelde simülasyon tarafına büyük bir ilgi duymaktadırlar. Bu nedenten dolayı da sizlerle birlikte BMW X5M Araba 1.47 modunu paylaşmaktayız. Uzun süredir bi hayli beğeni alan ve beğeni kazanan bir araç modu olması sebebiyle, sizlerin de seveceğini düşünmekteyim. Mod, oyun ile birlikte tamamen 1.47 sürümü ile uyuşmaktadır. Bizler modları paylaşmadan önce bizzat deniyoruz ve sizlerle birlikte paylaşıma paylaşmak istedik. Bunun yanında oyunun uyumlu sürümüne kurulum sağladığınızda herhangi bir problem olmayacaktır. ETS 2 araba modu paylaşımlarımız, özellikle son haftalarda oyuncular aracılığıyla bir hayli beğenilmektedir. Bu nedenten dolayı mutlaka kategorimizde bulunan oyunlara göz atmanızı tavsiye etmekteyim.

Euro Truck Simulator 2 BMW X5M Araba modu içinde bulunan özelliklere kısaca liste halinde bir göz atalım. Bunun yanında sizlerde indirmiş olduğunuz modun detaylarını bi hayli hızlıca öğrenmiş olabilirsiniz.

  • –  yeni 1.47 sürümüne güncellenmiş versiyonudur
  • – Yeniden dokulu iç mekan
  • – Güncellenen yeni envanter
  • – Küçük düzenlemeler yapıldı

BMW X5M Araba

BMW X5M Araba

BMW X5M Araba

BMW X5M Araba

 

Mod Hakkında
Yapımcı: Azorax modding
Oyun Sürümü: ETS 2 1.47 Mod
Mod Türü: Araç

ETS 2 BMW X5M Araba Mod Kurulumu

Mod Kurulumu
  1. Aşağıdaki linkten ETS 2 BMW X5M Araba Modu bilgisayarınıza indirin.
  2. Bilgisayarımızdan Belgeler klasörünü açalım.
  3. Buradan ise Euro Truck Simulator 2 klasöründen Mod klasörüne girelim.
  4. İndirdiğiniz Rar içindeki .scs dosyalarını buraya atın.

ETS 2 BMW X5M Araba Modu İndir

Bu içeriğimizde sizlerle birlikte ETS 2 BMW X5M Araba mod indir paylaşımında bulunmaktayız. Bunun yanında sizlerde modu indirerek bi hayli hızlıca kurulum sağlayabilirsiniz. Mod bölümünde bir problem yaşamamanız için uyumlu olan sürümü kullanmanızı tavsiye etmekteyim. Bunun yanında oyun içinde herhangi bir donma, oyundan atma gibi problemler ile karşılaşmamış olacaksınızdır.

BMW X5M Araba Modunu İndir [1.47.x]