ETS 2 Bmw M5 F10 (1.49.x)

ETS 2 Bmw M5 F10 (1.49.x)

tarafından
9
ETS 2 Bmw M5 F10 (1.49.x)

ETS 2 Bmw M5 F10 (1.49.x), oyun bölümümüzde ETS 2 Bmw M5 F10 (1.49.x) modun detaylarını bir araya getirdik..

Değerlendirin

ETS 2 Bmw M5 F10 Euro Truck Simulator 2, oyun dünyasında en fazla bi hayli beğeni alan ve beğeni kazanan simülasyon çeşitlerinden biri olma özelliğini taşır. Tır kullanma oyunu denildiğinde ilk kez akla geldiği için, genelde bu bağlamda büyük bir ilgi ve rağbet bulunmaktadır. Gerçekçi bir fizik ve oyun motoru ile birlikte, oyuncuların gönlünü fethedecek bir yapı sizleri beklemektedir. Bu içeriğimizde de ETS 2 Bmw M5 F10 modu ile birlikte sizlerle paylaşımda bulunacağız. Dilerseniz kısaca mod ile alakalı gerekli bilgilere geçiş yapabiliriz.

ETS 2 Bmw M5 F10 Modu

Tır kullanmayı sevenler genelde simülasyon tarafına büyük bir ilgi duymaktadırlar. Fiat markası da genelde bi hayli beğeni alan durumlardan biri olma özelliğini taşır. Bu nedenten dolayı da sizlerle birlikte ETS 2 Bmw M5 F10 1.49 modunu paylaşmaktayız. Uzun süredir bi hayli beğeni alan ve beğeni kazanan bir araç modu olması sebebiyle, sizlerin de seveceğini düşünmekteyim. Mod, oyun ile birlikte tamamen uyuşmaktadır. Bizler modları paylaşmadan önce bizzat deniyoruz ve sizlerle birlikte paylaşıma paylaşmak istedik. Bunun yanında oyunun uyumlu sürümüne kurulum sağladığınızda herhangi bir problem olmayacaktır. ETS 2 mod paylaşımlarımız, özellikle son haftalarda oyuncular aracılığıyla bir hayli beğenilmektedir. Bu nedenten dolayı mutlaka kategorimizde bulunan oyunlara göz atmanızı tavsiye etmekteyim.

Euro Truck Simulator 2 Bmw M5 F10 modu içinde bulunan özelliklere kısaca maddeler halinde bir göz atalım. Bunun yanında sizlerde indirmiş olduğunuz modun detaylarını bi hayli hızlıca öğrenmiş olabilirsiniz.

Mod Bilhassari

HQ Modeli
-4 Kabin
-2 Şasi Düşük Normal
-Gerçek ses
-HQ Interior
-2x Plaka-Ankara-Erzincan
-2x F-İntake Izgarası
-3x F-İhtake çerçevesi
-5x Jant
-4x Koltuk
-3x Tavan
-3x Kokpit
-2x Dişli
-3x Direksiyon Davul-M4 Sport-M8
Dış Direksiyon Animasyonu
-Bir koku süsü animasyonu
-Bonnet Animasyonu

Mod Hakkında
Yapımcı: Mert İrşi-Hüseyin Beşparmak-Halil Yavuz
Sound-Nimit
Oyun Sürümü: ETS 2 Araba Modu
Mod Türü: Araba 

Bmw M5 F10 1.49x 1

Bmw M5 F10 1.49x 2

ETS 2 Bmw M5 F10 Mod Kurulumu

Mod Kurulumu
  1. Aşağıdaki linkten ETS 2 Bmw M5 F10 Modu bilgisayarınıza indirin.
  2. Bilgisayarımızdan Belgeler klasörünü açalım.
  3. Buradan ise Euro Truck Simulator 2 klasöründen Mod klasörüne girelim.
  4. İndirdiğiniz Rar içindeki .scs dosyalarını buraya atın.

ETS 2 Bmw M5 F10 İndir

Bu içeriğimizde sizlerle birlikte ETS ETS 2 Bmw M5 F10 mod indir paylaşımında bulunmaktayız. Bunun yanında sizlerde modu indirerek bi hayli hızlıca kurulum sağlayabilirsiniz. Mod bölümünde bir problem yaşamamanız için uyumlu olan sürümü kullanmanızı tavsiye etmekteyim. Bunun yanında oyun içinde herhangi bir donma, oyundan atma gibi problemler ile karşılaşmamış olacaksınızdır.

ETS 2 Bmw M5 F10 Modunu İndir [1.49.x]