Başvurular

Eti Maden İşletmeleri Güncel İş İlanları ve İş Başvurusu

Eti Maden İşletmeleri Güncel İş İlanları ve İş Başvurusu, kamu ve özel başvuru bölümümüzde Eti Maden İşletmeleri Güncel İş İlanları ve İş Başvurusu nasıl yapılır bilgi verelim istedik. Eti Maden İşletmeleri Güncel İş İlanları ve İş Başvurusu ile alakalı bilgiler yazımızın içinde.. 

Eti Maden İşletmeleri Güncel İş İlanları ve İş Başvurusu

Eti Maden İşletmeleri; kamu sektörüne bağlı çalışmakta olan, başta bor madeni ve türevlerinin üretimi olmak üzere, kimya ve madencilik alanında faaliyet gösteren devlet iştirakidir. 1935 senesinde Türk doğal kaynaklarının çıkarılmasını finanse etmek için Etibank olarak kurulmuştur. Eti Maden aracılığıyla yeni yatırımlar ışığında çok sayıda mühendis, personel ve işçi alımı yapılacak. Eti Maden aracılığıyla yayına giren iş ilanları, iş olanakları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları haberimizin detay kısmında.

Eti Maden İşletmeleri Mühendis, Personel, İşçi Alımı 2021

Eti Maden İşletmeleri; özellikle pandemi zamanında üretimini ve pazarlamasını yaptığı borel dezenfektan ürünleri ile ve yeni yapılacak olan yerli otomobilin pillerinin üretilmesi hususunda farklı sektörlerde büyük yatırımlar yapmaya sürdürmekte. Bu bağlamda yeni yılla birlikte yapılacak olan yeni üretim tesisi ve fabrikalar ile ürünlerin sevkiyatı ve pazarlanması aşamasında görevlendirilecek yeni personel alımı ve işçi alımları gerçekleştirmesi bekleniyor.

Eti Maden Memur, Mühendis, İşçi Maaşları 2021

Eti Maden İşletmesinde çalışan memur, personel ve işçi maaşları bi hayli araştırılan konular içinde bulunmakta. Yeni vazifeye başlamış olan mühendis ve memurlar 6 bin ile 10 bin tl içinde maaş almakta iken işçi maaşları 4 bin tl ile 6 bin tl içinde değişkenlik göstermektedir. Belirtilen bu sayılara sosyal haklar ( agi+çalışılan birim+mezuniyet+kıdem vb) dahil edilmemiştir.

Eti Maden İşletmeleri İş İlanları 2021

Eti Maden İşletmelerinin hali hazırda Eskişehir (Kırka), Kütahya (Emet), Balıkesir ( Bandırma ve Bigadiç) ilçelerinde bulunan üretim yaptığı yerleri ve yurt dışı iştirakleri ile Türkiye ve Dünya ekonomisine katkıda bulunmaktadır. Kurum aracılığıyla yayımlanan güncel iş ilanları içinde; proses işçisi, maden işçisi, maden mühendisi, tekniker, teknisyen, güvenlik görevlisi, temizlik personeli gibi kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl iş başvurusu yapılır?

Eti Maden İşletmeleri İş Başvurusu 2021

Eti Maden insan kaynakları memur ve mühendis alımlarını genelde KPSS puanına göre almaktadır. Bu kategorilerde iş başvurusunda bulunacak kişilerin kpss alımlarını takip edilmesi gerekmektedir. İşçi alımları ise işkur aracılığı ile gerçekleşmektedir. Bu nedenle işkur işçi alımı kaydınızın güncel olması bi hayli mühimdir. Daha fazla detay almak için aşağıda vermiş olduğumuz bağlantı aracılığı ile kurumun yayımlamış olduğu açıklamaları inceleyebilirsiniz. Ayrıca BasvuruAdresi.net sitesi olarak Eti Maden İşletmeleri personel alımı haberlerini siz değerli okurlarımız için takip etmekteyiz. Bu nedenle sitemizi sosyal platform hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Eti Maden İşletmeleri Hakkında Detaylı Bilgi Almak için TIKLAYIN

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu