Başvurular

Eti Maden 67 Sürekli İşçi Alımı Başvurusu Nasıl Yapılacak 2022

Eti Maden 67 Sürekli İşçi Alımı Başvurusu Nasıl Yapılacak 2022, iş başvuruları bölümünde Eti Maden 67 Sürekli İşçi Alımı Başvurusu Nasıl Yapılacak ile ilgili bilgi aktaracağız. Eti Maden 67 Sürekli İşçi Alımı Başvurusu Nasıl Yapılacak ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Eti Maden 67 Sürekli İşçi Alımı Başvurusu Nasıl Yapılacak

Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü 67 Sürekli işçi alımı yapacak. Alımı yapılacak olanlar 2 farklı şehirde bulunan fabrika müdürlüklerine işe alımı yapılacak. Tabloda bulunan kadro karşılığında alım yapılacak.

Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü Bandırma Bor ve Asit Fabrikaları İşletme Müdürlüğü İle Kırka Bor İşletme Müdürlüğüne 67 Sürekli İşçi Açıktan Alınacaktır.

Bandırma Bor ve Asit Fabrikaları İşletme Müdürlüğüne (Bandırma/BALIKESİR) 32 ve Kırka Bor İşletme Müdürlüğüne (Seyitgazi/ESKİŞEHİR) 35 olmak üzere toplam 67 sürekli olarak işçi için alakalı mercilerden gerekli izinler alınmıştır.

Aşağıdaki tabloda gösterilen 67 sürekli olarak işçinin, kamu kurum ve kuruluşlarına işçi alınmasında uygulanacak usul ve esaslar ile ilgili yönetmelik hükümlerine göre, şehir düzeyinde karşılanması için Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğüne işgücü talebinde bulunulmuş olup söz konusu talebe başvuruları 21 Haziran 2021 tarihinde yayımlanacaktır.

Söz konusu 67 sürekli olarak işçi için aranılan şartlar, Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü aracılığıyla İŞKUR internet sayfasında 21 Haziran 2021 tarihinde yayımlanacak olup isteklilerin söz konusu ilanı takip etmeleri gerekmektedir.

eti-maden-1.pngeti-maden-2.png

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu