Bilgi Arşivi

Eti İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Eti İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Eti İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Eti İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Eti İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Eti’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Eti bünyesine dahil olup Eti’ye iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir. Eti işçi alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda Eti’nin açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

1962 senesinde Eskişehir’de kurulan Eti, bisküvi, kurabiye, kek vb. ürünler üreten beslenme ve gıda işleme şirketidir. Hazır gıda üretim ve perakende sektöründe faaliyet gösteren Eti, ülkemizde herkes aracılığıyla bilinen ve bi hayli beğeni alan ürünleri ile kısa bir sürede hızla büyüme göstermiştir.

Etimek ve Burçak gibi bir çok ürünün üretimini ilk defa gerçekleştirerek sektöründe her zaman ilklere imza atan Eti, 1962 senesinden beri gıda üretimi be işlemede ilk sırada bulunmaktadır.

Ülkemizin 72 ilinde 7.200’den fazla çalışanı istihdam eden Eti, toplamda 9 adet üretim tesisi, 45 marka ve 300 farklı ürün yelpazesi ile ülkemizdeki en tanınan ve büyük markaların başında bulunmaktadır.

Eti İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuEti İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Eti İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Personel alımlarını kariyer.net adresi üzerinden ve resmî sitesi üzerindeki Mutlu Kariyer projesi üzerinden gerçekleştiren Eti, ülkemizden çıkarak Dünya’ya yayılma yolculuğunda sürekli olarak olarak büyüme hedefini gerçekleştirmek amacı ile sürekli olarak olarak iş ilanlarını yayımlamaktadır.

Kariyer.net adresinde güncel olarak yayımlanan onlarca ilan içinden size uygun bir tanesine başvuruda bulunmak için gereksiniminiz olan tek şey bir hesap oluşturarak güncel özgeçmişinizi bu hesaba yüklemek.

Sitenin sağ üst bölümünde bulunan Üye Girişi butonuna tıklayarak, açılan sayfadan basit bir şekilde üye olabilirsiniz.

Eti’nin resmî web adresi olan etietieti.com adresinde bulunan Mutlu Kariyer sayfasına giderek staj olanaklarından iş ilanlarına kadar tüm kariyer fırsatlarını tek bir sayfa üzerinde görebilir ve başvuruda bulunabilirsiniz.

Aşağıda bulunan linkler üzerinden kariyer.net adresinde bulunan tüm ilanlara saniyeler içeresinde varabilirsiniz.

Eti İş İlanları

Mutlu Kariyer projesi ile sunduğu staj, burs ve kariyer olanakları ile genç ve profesyonel adaylara sayısız olanak sunan Eti, sunduğu eşit olanaklar ve kurumsal iş yapısı ile de ön planda gözüküyor.

Bu bağlamda Eti’nin sağladığı olanakları güncel olarak takip etmek amacı ile sitemizi ve resmi web adresi etietieti.com adresini takip edebilir, güncel iş ilanlarını ve başvuru koşullarını basit bir şekilde öğrenebilirsiniz.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Satınalma Uzmanı (Yatırım Kategorisi) Eskişehir
2 Bakım Planlama Mühendisi Eskişehir
3 Geleneksel Kanal Saha Satış Yöneticisi İstanbul (Tümü) +79 il daha
4 Modern Kanal Satış Temsilcisi İstanbul (Tümü) +79 il daha
5 Üretim Planlama Mühendisi Eskişehir
6 Automation Engineer Eskişehir
7 Güvenlik Görevlisi- İstanbul İstanbul(Asya)
8 Güvenlik Görevlisi-Eskişehir Eskişehir
9 Otomasyon Teknisyeni Eskişehir
10 Teknik İşler Mühendisi Eskişehir
11 Mechanical Design Engineer Eskişehir
12 Mekanik Tesisat Bakım Teknisyeni(Konya) Konya
13 Üretim İşçisi (Konya) Konya

Eti iş başvuru formuna ulaşmak için tıklayın.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu