Başvurular

Et ve Süt Kurumu İŞKUR Üzerinden 5 Kamu İşçi Alımı Yapıyor 2022

Et ve Süt Kurumu İŞKUR Üzerinden 5 Kamu İşçi Alımı Yapıyor 2022, iş başvuruları bölümünde Et ve Süt Kurumu İŞKUR Üzerinden 5 Kamu İşçi Alımı Yapıyor ile ilgili bilgi aktaracağız. Et ve Süt Kurumu İŞKUR Üzerinden 5 Kamu İşçi Alımı Yapıyor ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Et ve Süt Kurumu İŞKUR Üzerinden 5 Kamu İşçi Alımı Yapıyor

İŞKUR ilanları ile Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü Ankara adresine 5 kamu işçi alımı yapılacağı açıklamaldu. En az ilköğretim mezunu adaylar bu alıma başvuru yapabilecek. İŞKUR iş ilanları 3 farklı unvanda alım yapacağı görülüyor. Şoför, tesisatçı ve tekniker alımı olarak yaşanacaktir.

Başvurusu başlamış olup 25 Mayıs 2021 tarihi bitimine kadar İŞKUR aşağıda verilen ilan numaraları ile başvuru kabul edecek. Elektronik ortak harici başvuru alınmıyor.

Tır-Çekici şoförü alımı 3 kişi için başvuru şartları; minimum ilköğretim mezunu olması, 18 yaşını doldurmuş olması, üst yaş sınırı belirtilmemiştir. Karayolları Trafik Yönetmeliğindeki yeni sınıflandırmaya göre CE sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, SRC 3 yahut SRC 4 Belgesi ile güncel Psikoteknik Belgesine sahip olmak. D ve E ehliyeti olması gerekmektedir. Başvurusu 00006036717 iş ilan numarası ile yapılacak.

Kaynak teknikeri alımı 1 kişi için şartları; meslek yüksek okulu kaynak teknolojisi önlisans bölümü mezunu olması gerekmektedir. Tehlikeli sınıfa tabi işlerde çalışabilir olduğunu sağlık kurulu raporu ile belgelemek, vardiyalı olarak çalışmak, 30 yaşından büyük olmamak. Askerlikle ilişiği bulunmaması gerekiyor. Ankara alımı yapacak şehir olarak ilan edilmiştir. 00006036678 iş ilan numarası ile başvuru kabul edilecek.

İklimlendirme ve soğutma teknolojisi teknikeri alımı 1 kişi için şartları; önlisans iklimlendirme-soğutma, iklimlendirme ve soğutma teknolojisi, iklimlendirme teknolojisi ve tesisat teknolojisi bölümü mezunları başvuru yapabilecek. 18 ile 30 yaş içinde olması gerekiyor. Başvurusu 00006036685 iş ilan numarası ile yapılacak.

Ankara şehrinde ikamet edenlerin başvurusu kabul edilecek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu