Başvurular

Et ve Süt Kurumu İş İlanları (En Az İlköğretim Mezunu) 2022

Et ve Süt Kurumu İş İlanları (En Az İlköğretim Mezunu) 2022, iş başvuruları bölümünde Et ve Süt Kurumu İş İlanları (En Az İlköğretim Mezunu) ile ilgili bilgi aktaracağız. Et ve Süt Kurumu İş İlanları (En Az İlköğretim Mezunu) ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Et ve Süt Kurumu İş İlanları (En Az İlköğretim Mezunu)

İŞKUR ilanları ile Et ve Süt Kurumu işçi alımı yapacağını dile getirdi. Denizli Et Kombinası minimum ilkokul mezunu adaylar içinden bu alımı gerçekleştirecek.

Başvuru yapacak adaylar 40 üst yaş sınırı olarak ilan edilmiştir.

Başvurusu Türkiye İş Kurumu üzerinden 28 Haziran 2021 tarihi bitimine kadar 00006101717 iş ilanları numarası ile online elektronik ortamda yapılması isteniyor.

Alınacak bireylere daimi statüde görevlendirilecektir.

Vardiyalı işte çalışabilir olmak. Bulaşıcı bir hastalığı bulunmaması gerekiyor.

MEB ESK (Et Süt Kurumu) yahut İŞKUR aracılığıyla tertip edilen ET İŞÇİLİĞİ ve KASAPLIK eğitiminden (SEKAP) sertifika sahibi olmak yahut kasaplık hususunda MEB onaylı ustalık yahut kalfalık belgesine sahip olmak.

En az 24 ay profesyonel olduğunu SGK prim dökümleri ile belgelemesi gerekiyor.

Kasap alımı için 18 yaşını doldurmuş ve 40 yaşını bitirmemiş olma şartı aranmaktadır.

Noter kurası ile alım sonuçlanacaktır. Noter çekilişi Et ve Süt Kurumu Denizli Et Kombinası Müdürlüğü eskihisar mahallesi merkezefendi/Denizli adresinde 6 Temmuz 2021 tarihinde 10-11 saatleri içinde yapılacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu