Başvurular

Et ve Süt Kurumu et kombinası daimi şoför ve kasap alımı 2022

Et ve Süt Kurumu et kombinası daimi şoför ve kasap alımı 2022, iş başvuruları bölümünde Et ve Süt Kurumu et kombinası daimi şoför ve kasap alımı ile ilgili bilgi aktaracağız. Et ve Süt Kurumu et kombinası daimi şoför ve kasap alımı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Et ve Süt Kurumu et kombinası daimi şoför ve kasap alımı

Et ve Süt Kurumu kendi adı altında olan et kombinasına daimi statüde şoför ve kasap alımı yayınlandı. Başvuru yapacaklar için ilan durumuna göre 40 üst yaş sınırı yer alıyor. Kamu personeli olarak yerleştirilecekler için başvurular İŞKUR ilanları üzerinden yapılacak.

Adana şehri bu alıma başvurular 7 Mayıs 2021 tarihi bitimine kadar elektronik ortamda aşağıda verilen ilan numaraları ile kabul edecek.

Şoför alımı 1 kişi başvuru şartları; 18-40 yaş içinde bulunmak. En az İlkokul/İlköğretim mezunu olmak, Bulaşıcı hastalığı bulunmamak, D yahut E sınıfı sürücü belgesine sahip olmak (Karayolları Trafik Yönetmeliğindeki yeni sınıflandırmaya göre C1E, C, CE, D1, D1E, D Sınıfı) SRC 2 yahut 4 Belgesine sahip olmak. Psikoteknik Belgesine sahip olmak.

Meslekte minimum 12 ay profesyonel olduğunu SGK kayıtları ile belgelemesi gerekmektedir.

Kasap alımı 4 kişi için başvuru şartları; 21-35 yaş içinde bulunmak. En az İlkokul/İlköğretim mezunu olmak, Ağır/Tehlikeli işlerde çalışabilir olduğunu ve herhangi bir kronik rahatsızlığının olmadığını sağlık kurulu raporu ile belgelemek, MEB, ESK ve İŞKUR aracılığıyla tertip edilen et işçiliği ve kasaplık eğitiminden (SEKAP) sertifika sahibi olmak yahut kasaplık hususunda Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifikaya sahip olmak. Meslekte minimum 12 ay profesyonel olduğunu SGK kayıtları ile belgelemek. Başvurusu Türkiye İş Kurumu 00006013586 ilan numarası ile başvuru yapılacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu