Başvurular

Et ve Süt Kurumu Erzurum İşçi Alımı İŞKUR İlanları 2022

Et ve Süt Kurumu Erzurum İşçi Alımı İŞKUR İlanları 2022, iş başvuruları bölümünde Et ve Süt Kurumu Erzurum İşçi Alımı İŞKUR İlanları ile ilgili bilgi aktaracağız. Et ve Süt Kurumu Erzurum İşçi Alımı İŞKUR İlanları ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Et ve Süt Kurumu Erzurum İşçi Alımı İŞKUR İlanları

Et ve Süt Kurumu İŞKUR ilanları ile Erzurum Et Kombinası işçi alımı yapacağı açıklamaldu. En az lise mezunu adaylar başvurularını nasıl yapılacağı bilgisi verildi.

İŞKUR kuruma alım başvuru detayları şöyle;

İŞKUR 14 Haziran 2021 ile 18 Haziran 2021 tarihleri içinde işçi alımı için verilen 00006079358 ev 00006079489 numaraları ile başvuru kabul edecek. Adaylar başvurularını online olarak yapmaları istendi.

Meslek liselerin elektrik, elektronik, elektrik tesisatçılığı, elektrik-elektronik, elektrik elektronik teknolojileri, makine, kaynakçılık, makine bakım ve onarım, makine teknolojisi,metal işleri, metal teknolojisi,motor, soğutma ve iklimlendirme ve torna-tesviye bölümü mezunu olmak.

Tehlikeli işlerde çalışabilir olduğunu sağlık kurulu raporu ile belgelemek, bulaşıcı hastalığı bulunmamak.

Kura çekimi noter aracılığıyla 22.06.2021 tarihinde saat 14:00’de Erzurum Et Kombinası Müdürlüğünde yapılacaktır.

Kura sonuçları, sınav yeri ve saati, sınava gelmeden önce istenilecek evraklar ve sınav sonuçları Kurumun www.esk.gov.tr adresinde ilan edilecektir.

Kura sonucu tespit edilen asil ve yedek adaylar, istenen evrakları en geç 28 Haziran 2021 gününe kadar Erzurum Et Kombinası’na ulaştıracaklardır.

Sınav sözlü/uygulamalı biçimde olacaktır. Sınavı kazananlar 4857 sayılı İş Kanununa tabi olarak istihdam edileceklerdir.

Alım elektrikçi ve makine bakımcısı olarak yapılacak.

Başvuru yapacaklar Erzurum şehrinde ikamet ediyor olması istenmektedir.

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu