Başvurular

Et ve Süt Kurumu En Az Ortaöğretim Mezunu Kamu Personeli Alımı 2022

Et ve Süt Kurumu En Az Ortaöğretim Mezunu Kamu Personeli Alımı 2022, iş başvuruları bölümünde Et ve Süt Kurumu En Az Ortaöğretim Mezunu Kamu Personeli Alımı ile ilgili bilgi aktaracağız. Et ve Süt Kurumu En Az Ortaöğretim Mezunu Kamu Personeli Alımı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Et ve Süt Kurumu En Az Ortaöğretim Mezunu Kamu Personeli Alımı

İŞKUR dan yayına giren ilanla minimum ortaöğretim mezunu Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü kamu personeli alımı yapacağını duyurmuştur. Başvurusu ilanın yayınlamasıyla başlamış olup son başvuru 21 Haziran 2021 tarihidir.

Adaylar başvurularını online yahut Alo 170 hattı üzerinden yapacaklardır. İş ilan numarası 00006083162 olarak verilmiştir.

Kamu Personeli Alımı İçin Şartlar:

18 Yaşını doldurmuş alması,

En az ortaöğretim (Meslek Lisesi; Makine Teknolojisi bölümü mezunu olmak.), en fazla önlisans (Meslek Yüksek Okulu Makine ve Mekatronik bölümü mezunu olmak.)

Erkek adaylar için askerlikle ilişiğinin olmaması,

MEB onaylı Makine Bakım Onarım alanında Ustalık ve Kalfalık belgelerine sahip olması,

Sağlık raporuyla durumunu belgelemesi,

Kamusal haklardan yoksun bırakılmamış olması,

Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlılık, emeklilik yahut malullük aylığı almıyor olması,

Sivas Et ve Süt Kurumu Kombinası Müdürlüğünde 25 Haziran 2021 tarihi saat 11:00 ile 12:00 içinde noter kura çekilişi yapılacaktır.

Adayların öncelikli durumunu; eğitim durumu, tecrübe, yabancı dil, mesleki belge vb. Durumlarını ilanı veren kurum yahut kuruluşa ibraz etmelidir.

Sivas merkez ve ilçelerinde ikamet etmeleri gerekmektedir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu