Başvurular

Et ve Süt Kurumu Daimi İşçi Alımı (En Az Lise Mezunu) 2022

Et ve Süt Kurumu Daimi İşçi Alımı (En Az Lise Mezunu) 2022, iş başvuruları bölümünde Et ve Süt Kurumu Daimi İşçi Alımı (En Az Lise Mezunu) ile ilgili bilgi aktaracağız. Et ve Süt Kurumu Daimi İşçi Alımı (En Az Lise Mezunu) ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Et ve Süt Kurumu Daimi İşçi Alımı (En Az Lise Mezunu)

Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü aracılığıyla yayına giren ilanla çalıştırılmak üzere daimi süreli 1 işçi alımı yapacağını açıklamıştır. Başvurular ilanla başlamış olup 25 Haziran 2021 tarihinde son bulacaktır. Adaylar İş Kurumu üzerinden online yahut Alo 170 hattı üzerinden başvuru yapacaklardır.

İş ilan numarası 00006093886 olarak açıklanmıştır.

Elektrikçi alımı için:

En az 2 yıllık iş deneyimine sahip olması,

Lise ve dengi okul (Meslek Liselerin Elektrik, Elektronik, Elektrik Tesisatçılığı, Elektrik teknolojileri ve Elektrikçilik bölümü) mezunu olması,

18 ile 35 yaş aralığında olması,

Sağlık raporu ile çalışmasını engel olabilecek durumunun olmadığını belgelemesi,

Vardiyalı işlerde çalışıyor olması gerekmektedir.

KURA TARİHİ VE YERİ:

Yozgat Et Kombinası Müdürlüğünde (Mehmet Hulusi Efendi Mahallesi Şehit Serdar Duru Duygu Caddesi) 7 Temmuz 2021 tarihinde saat 10:00 ile 11:00 içinde noter kura çekilişi yapılacaktır.

TERCİH EDİLEN İKAMET İLÇELERİ:

Yozgat Merkez, Yenifakılı, Kadışehri, Çandır, Saraykent, Aydıncık, Yerköy, Şefaatli, Sarıkaya, Çekerek, Boğazlıyan, Çayıralan ve Akdağmadeni ilçeleri tercih sebebidir.

Yozgat Et Kombinasına elektrikçi statüsünde alım yapılacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu