Başvurular

Et ve Süt Kurumu 7 kamu personeli alımı Başvurusu 6-10 Mayıs 2022

Et ve Süt Kurumu 7 kamu personeli alımı Başvurusu 6-10 Mayıs 2022, iş başvuruları bölümünde Et ve Süt Kurumu 7 kamu personeli alımı Başvurusu 6-10 Mayıs ile ilgili bilgi aktaracağız. Et ve Süt Kurumu 7 kamu personeli alımı Başvurusu 6-10 Mayıs ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Et ve Süt Kurumu 7 kamu personeli alımı Başvurusu 6-10 Mayıs

Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü İŞKUR Duyurusu

Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü 7 kamu personeli alımı ilanı paylaşımı yaptı. İŞKUR iş ilanları üzerinden 6 Mayıs ile 10 Mayıs 2021 tarihi bitimine kadar başvurular alınacak. Daimi iş ilanı olarak adayların ulaşımine açıldı.

Başvuru yapacak adaylar 00006018206 İş Kurumu ilan numarası ile internet üzerinden elektronik olarak başvuru yapabilecek. E-devlet yahut İŞKUR ile sisteme girilerek ilan numara ile başvuru 10 Mayıs saat 23:59 kadar yapılabilir.

Adaylarda Aranan Genel Nitelikler

En az ilkokul mezunu olması,

MEB, EBK ve İŞKUR aracılığıyla verilen (SEKAP ) sertifikası olması,

Kasaplık, ustalık ve kalfalık belgesine sahip olması,

Tehlikeli ve çok tehlikeli sınıfta bulunan işlerde çalıştırılacaklarını mesleki eğitimlerine dair yönetmelikte bulunan mesleki eğitim belgesine yahut kasap ustalık belgesine yahut kasap kalfalık belgesine sahip bulunmak yahut et endüstrisi öğrenimi görmüş olanların başvurusu alınacak.

İstanbul Depo Müdürlüğüne alınacak bireyler yerleştirilecektir. Bu nedenle İŞKUR bölge genelinden yalnızca başvuru kabul etmektedir.

Yani başvuru yapacak adaylar Çanakkale, Edirne, İstanbul, Kırklareli ve Tekirdağ şehirlerinde ikamet ediyor olması gerekmektedir. Diğer şehirlerden başvuru kabul edilmemektedir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu