Başvurular

Et ve Süt Kurumu 5.100 TL maaşla personel alımı yapacak 2022

Et ve Süt Kurumu 5.100 TL maaşla işçi alımı yapacak 2022, iş başvuruları bölümünde Et ve Süt Kurumu 5.100 TL maaşla işçi alımı yapacak ile ilgili bilgi aktaracağız. Et ve Süt Kurumu 5.100 TL maaşla işçi alımı yapacak ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Et ve Süt Kurumu 5.100 TL maaşla işçi alımı yapacak

Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü ilan yayınlayarak işçi alımı yapacağını dile getirdi. Kurum ilanına göre minimum lise mezunu adaylar 40 üst yaş sınırı ile başvuru yapabilecek. Alımı yapılacak personele hemen hemen 5.100 TL maaş verecek.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Türkiye İş Kurumu üzerinden 00005898644 iş ilan numarası ile birlikte internet ortamında başvuru yapılacak. 1 Mart 2021 tarihi saat 23:59 kadar işlem yapılabilir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELER?

Bulaşıcı hastalığı olmadığını ve sağlık durumunu tam teşekküllü sağlık kurulu raporu ile belgelemek (İşe alınacaklardan ardından istenecek).

Tehlikeli sınıfa tabi işlerde ve vardiyalı işlerde çalışabilir olduğunu sağlık raporu ile belgelemek.

Vardiyalı işlerde çalışabilmek.

et-ve-sut-logo.jpg

En az lise (ortaöğretim) mezunu olmak. (Lise mezunları için Soğutma ve İklimlendirme/Tesisat Teknolojisi bölümü mezunu olmak, Önlisans mezunları için İklimlendirme ve Soğutma Teknolojisi Bölümü mezunu olmak).

Kura sonucu, mülakat tarihi, ve mülakatın yapılacağı yer Kurum web sitesinden bildirilecek olup, başvuru sahiplerine bunun bunun yanında tebligat yapılmayacaktır.

Soğutma sistemleri teknisyeni olarak erkek yahut kadın adaylar başvuru yapabilecek. Çalışma adresi olarak Erzincan şehri açıklanmıştır. Erzincan tavuk kombinası müdürlüğü adresinde işe başlanacaktır.

İŞKUR ilanı yalnızca ikamet edenler aracılığıyla başvuruyu kabul edecek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu