Başvurular

Et ve Süt Kurumu 4365 TL Maaşla Kamu Personeli Alımı 2022

Et ve Süt Kurumu 4365 TL Maaşla Kamu Personeli Alımı 2022, iş başvuruları bölümünde Et ve Süt Kurumu 4365 TL Maaşla Kamu Personeli Alımı ile ilgili bilgi aktaracağız. Et ve Süt Kurumu 4365 TL Maaşla Kamu Personeli Alımı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Et ve Süt Kurumu 4365 TL Maaşla Kamu Personeli Alımı

Et ve Süt Kurumu Kamu Personeli Alımı Duyurusu

Et ve Süt Kurumu 4365 TL maaşla minimum lise mezunu adaylar içinde işçi alımı yayınlayarak başvuru kabul etmeye başladı. Başvurusu başlayan ilana 4 Ekim tarihi bitimine kadar başvuru yapılabilir.

Et ve Süt Kurumu Erzincan Et Kombinası Türkiye İş Kurumu üzerinden işçi alımı ilanı paylaşımı yaptı. İlanın yayına girmesi ile birlikte başvuruları başladı. Adaylar 00006316869 iş ilan numarası ile başvuru yapabilecek. Elektronik ortamda başvuru kabul edilmektedir. En az 18 yaş açıklanmış ama üst yaş sınırı belirtilmemiştir.

Et Süt Kombinası Başvuru Şartları

Bulaşıcı hastalığı olmadığını ve sağlık durumunu tam teşekküllü sağlık kurulu raporu ile belgelemek (İşe alınacaklardan ardından istenecek).

Tehlikeli sınıfa tabi işlerde ve vardiyalı işlerde çalışabilir olduğunu sağlık raporu ile belgelemek.

Vardiyalı işlerde çalışabilmek.

Başvuruda bulunacak bireylerin Sıhhi Tesisatçı mesleğinde minimum 2 yıl iş deneyiminin olması ve bunu sigortalı hizmet belgesi ile belgelemek.

En az ortaöğretim (lise) mezunu olmak. (Lise mezunları için Soğutma ve İklimlendirme, Tesisat Teknolojisi ev Metal Teknolojisi bölümü mezunu olmak, Önlisans mezunları için Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme Bölümü mezunu olmak).

Kura sonucu, mülakat tarihi ve mülakatın yapılacağı yer Kurum web sitesinden bildirilecek olup, başvuru sahiplerine bunun bunun yanında tebligat yapılmayacaktır.

Erzincan şehri ve ilçelerinde ikamet edenlerin başvurusu alınacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu