Müşteri Hizmetleri

Estee Lauder Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Estee Lauder Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Estee Lauder Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Estee Lauder Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası yazımızın detayları..

Estee Lauder Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Merkezi Amerika, New York’ta bulunan şirket 1946 senesinde kuruldu. Kurucu Esteé Lauder ve eşi Joseph Lauder firmayı kozmetik sektöründe yeniliklere imza atmak maksadıyla kurdular. Kurucusu Esteé Lauder, 1906 senesinde New York’ta doğdu. Kendisi Amerikalı bir girişimci ve Güzellik uzmanıydı. Times dergisi aracılığıyla 1998 senesinde “20. Yüzyılın En Etkili 20 İş Dahisi” ödülüne layık görüldü. 24 Nisan 2004 senesinde 97 yaşında hayata gözlerini yumdu ve mezarı New Jersey’de yer alıyor. Kendisi öldükten sonra şirketler grubunun başına varisi Evelyn Lauder geçti. Esteé Lauder, dünya çapında kozmetik alanında ve güzellik ürünleri alanında büyük yeniliklere ve büyük öncülüklere imza attı. Esteé Lauder, günümüzde dünyanın en büyük kozmetik ürünleri şirketleri içinde yer alıyor.

Esteé Lauder Şirketler Grubu bünyesinde dünyanın dev kozmetik firmalarını içinde yer alıyor. Bunların başında; Mac, Clinique, Origins, Aveda, Donna Karan, Bumble&Bumble, Jo Malone, Prescriptives, Le Labo gibi ünlü şirketler yer alıyor. 150 ülkede hizmet vermekle birlikte 25’ten fazla markanın farklı portföy ve kategorileriyle hizmet vermekte. Cilt bakımı, Parfüm, Saç bakımı ve güzellik üzerine her alanda hizmet veren Esteé Lauder şirketler grubu yaptığı yeniliklerle uzun senelerdır popülaritesini kaybetmemeyi başardı. Şirketler Grubu’nun başında CEO olarak Fabrizio Freda yer alıyor. Esteé Lauder, başarıya ulaşmasının ardındaki sırrı şu sözle ifade ediyor: “Başarıyı hiç hayal etmedim. Bunun için çalıştım.” Kurucu Esteé Lauder, “her kadın güzel olabilir” misyonuyla Amerika’nın en büyük kozmetik girişimlerinden birisine imza atıyor ve ortaya günümüzde bile etkinliğini kaybetmeyen devamlı büyüyen bu şirketi çıkartıyor. Güzellik ürünlerinin yanında parfüm hususunda da başarılı olan Esteé Lauder iyi bir buruna sahipti ve bunu yaratıcılığıyla birleştirmekten geri kalmadı. Esteé Lauder, günümüzde Türkiye’ de Aydın, Adana, Ankara, Sakarya, Antalya, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Eskişehir, İstanbul, Isparta, İzmir, Kahramanmaraş, Kayseri, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Mersin, Ordu, Samsun, Tekirdağ, Yalova, Gaziantep olmak üzere 24 farklı şehirde çeşitli mağazalarıyla hizmet vermekte.

Estee Lauder’in 850’li müşteri hizmetleri numarası bulunmaktadır. Bu numaradan arayarak istek, şikayet, öneri ve isteklerinizi iletebilirsiniz. Aynı zamanda size en yakın Estee Lauder mağazasının detaylarını öğrenmek istiyorsanız yine bu numaradan varabilirsiniz.

Estee Lauder Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Estee Lauder Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 250 17 94

Arama Kelimeleri: Estee Lauder iletişim bilgileri, Estee Lauder telefon numarası, Estee Lauder irtibat tel, Estee Lauder canlı destek, Estee Lauder müşteri temsilcisi, Estee Lauder şikayet hattı, Estee Lauder tüketici ilişkileri danışma hattı, Estee Lauder iletişim, Estee Lauder çağrı merkezi

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu