Müşteri Hizmetleri

Esra Erol Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Esra Erol Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Esra Erol Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Esra Erol Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası yazımızın detayları..

Esra Erol Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Sabah kuşağının en vazgeçilmez ve en fazla izlenen programlarından biri evlilik programlarıdır. Ekranların ve evlilik programlarının en bilindik sunucularından ileri geleni Esra Erol’dur. 2007 senesinden beri bir çok kanalda evlilik programlarının sunuculuğunu yapmıştır. 2015 senesinden bu yana ATV ekranlarında Esra Erol’da evlilik programı yayınlanmaktadır.

Programa evlilik hayali kuran beyler ve hanımlar aday olarak katılmaktadır. Ekran başında bir adayı beğenen bir kişi talip olarak programa gelmektedir. Kişilerin birbirleriyle uyumluluğu ve öneriler programda tartışılır, tabir edilir.

Esra Erol’da evlilik programına katılmak için bir çok yöntem bulunmaktadır. Esra Erol’da programına aday olmak yahut bir adaya talip olmak için bir 212’li canlı yayın başvuru numarası bulunmaktadır. Programa Whatsapp başvuru numarası aracılığıyla fotoğraf, video ve ses kaydı gibi medya dosyaları göndererek başvuru uygulayabilirsiniz. Ayrıca aşağıda verdiğimiz bağlantı aracılığıyla başvuru formuna ulaşabilir, programa başvuru uygulayabilirsiniz.

Esra Erol’da Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0212 975 05 05

Esra Erol’da Whatsapp İletişim Telefon Numarası
0545 975 05 06

Esra Erol’da Başvuru Formu

Arama Kelimeleri: esra erol iletişim bilgileri, esra erol telefon no, esra erol irtibat tel, esra erol canlı destek, esra erol müşteri temsilcisi, esra erol şikayet hattı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu